Close

Šventupėje įvyko Lietuvos mergaičių mažojo futbolo 5×5 čempionato finalinės varžybos

Savaitgalį Šventupėje įvyko Lietuvos mergaičių, gimusių 1998 m. ir jaunesnių, mažojo futbolo 5×5 čempionato finalinės varžybos. Į finalą pateko šešios komandos, kurios buvo suskirstytos į du pogrupius. Burtai lėmė, kad į A pogrupį pateko Alytaus SRC, Jonavos KKSC „Eos-Aušra” ir Panevėžio FA. B pogrupyje kovojo Šiaulių FA, Gargždų „Banga” ir Ukmergės SC.

A pogrupyje pirmąją vietą iškovojo Jonavos komanda, kuri 5:3 nugalėjo Alytaus SRC ir 7:0 įveikė Panevėžio FA. Antroje vietoje liko panevėžietės, 4:3 nugalėjusios Alytaus SRC.

B pogrupyje abi pergales iškovojo Ukmergės SC, nugalėjusi 2:1 Šiaulių FA ir 8:0 Gargždų „Banga” komandą. Antrą vietą pogrupyje užėmė Šiaulių FA, nugalėjusios 7:3 „Bangą”.

Dėl 3 vietos susitiko Šiaulių FA ir Panevėžio FA, kurios savo pogrupiuose užėmė antras vietas. Trečiąją vietą iškovojo panevėžietės, nugalėjusios Šiaulių FA rezultatu 8:4.

Pirmąją vietą iškovojo Jonavos KKSC „Eos-Aušra” 6:1 įveikusi Ukmergės SC.

x 6 I

Bronzos medalius iškovojo: Vesta Saveraitė, Gabrielė Vitovskytė, Kornelija Liaudanskaitė, Vismantė Čereškaitė, Paulina Rulytė, Eglė Mulvinaitė, Anika Kyžaitė, Rugilė Šimoliūnaitė, Aušra Klevečkaitė, Marija Galkina, Aurelija Kirdaitė, Raminta Katinaitė, Armantė Luomanaitė. Treneris Juozas Aleksa.

Geriausia Panevėžio FA žaidėja pripažinta Anika Kyžaitė.

Finalinio turnyro geriausia vartininkė pripažinta Vesta Saveraitė.