Close

36 – asis A. Kunčinos salės futbolo turnyras įpusėja

Prasidėjo 36–asis A. Kunčino salės futbolo turnyras kuriame dalyvauja 6 komandos. FA „2003“, FA „2001“, FK „2000“, SC „Baltic–Flora Express“, PSSK „Atomas“, FK „Hetrikas“. Komandos buvo paskirstytos viename pogrupyje ir visos turės sužaisti tarpusavyje po vieną kartą, taip išsiaiškindamos pagrindinius nugalėtojus. Praėjusią savaitę įvyko 7 varžybos, tad galime kai kurias iš jų ir apžvelgti.
FA „2001“ vaikinai  nepranoko FK „2000“ komandos ir turėjo pripažinti užtikrinta varžovų pergalę. Vaikinams tai buvo pirmas toks rimtas pasilakstymas su salės kamuoliu po pasibaigusio lauko sezono,taigi tikėkimės jau kitose bus geriau pasiruošę ir duos kovos priešininkams. Reuzltatu 8-3 pergalę šventę FK „2000“
FA „2003“susitiko su  SC „Baltic – Flora Express”. Pastarieji, turintys tikrai didesnę patirtį žaidžiant salėje, šį kartą to nesugebėjo įrodyti. A. Kučio vedami jaunieji futbolininkai parodė, jog ne tik lauke gali puikiai susižaisti. Šiandien sukurę tikrai gražių ir pavojingų momentų jie pelnė pirmąją pergalę rezultatu 5:3. Ar tai buvo dėsninga pergalė? O gal — sekmė? Pamatysime ketvirtadienį, ar FA „2003“ bus pasiruošę atimti PSSK „Atomo“ pergalę ir dar kartą įrodyti, kokie jie yra talentingi.

FA „2003“ – PSSK „Atomas“ 6:2 (2:2)A. Šteinas jau pačioje rungtynių pradžioje pelnė pirmąjį įvartį, teisėjas paskyrė 6 metrų pendelį į FA „2003“ vartus dėl neleistinai sustabdyto M. Ličkaus baudos aikštelėje. Tačiau vaikinai per daug nepasimetė ir komandinio žaidimo dėka pelnė išlyginamąjį įvartį. (A. Kučys 1:1). Vyko lygi ir įtempta dvikova, bet varžyboms einant į pabaigą savo pranašumą dar kartą įrodė jaunieji futbolininkai. A. Kučys pelnė dublį ir kartu su savo komandos draugais šventė pergalę. FA „2003“ visiems įrodė, jog nėra abejingi salės futbolui ir puikiai moka žaisti su mažu kamuoliu. Trečiadienį gerai apšilę ir ryte lengvai pasimankštinę rytinėje treniruotėje FA „2003“ sužaidė dar vienas pergalingas rungtynes. Jaunatviškas maksimalizmas šiandien paėmė viršų. Šaunu, kad nenusileido tikrai labiau patyrusiai PSSK „Atomo“ komandai, bet vaikinams visgi reiktų pasimokyti pagarbos žaidžiant prieš vyresnius (nieko asmeniško.)
“You have to respect your opponent, because your opponent might be your friend.” (Roger Federer)
Turime galimybę pamatyti visus vakar dienos pelnytus įvarčius.Taigi spaudžiam “PLAY“ ir žiūrime.

Vieni sekmadienio rytą praleido lovoje tinginiaudami ir galvodami apie ateinančius darbus, kiti susideda sportinę aprangą ir iškeliauja žaisti futbolo kur pasikrauna gerų emocijų bei papildomos energijos kitai savaitei.
Pirmieji susitiko SC „Baltic–Flora Express“, dar neragavę pergalės skonio, ir jaunieji FA „2001“. Varžybos buvo įtemptos ir kovingos. Komandos kiekvienoje dvikovoje demonstravo kietą futbolą, kurio metu netruko gulinčių ant žemės ir užsiėmusių už kojų. Visgi SC „Baltic–Flora Express“ varžovams diktavo savo sąlygas ir visas rungtynes pirmavo bei išlaikė sau palankų rezulltatą iki pat pabaigos. SC „Baltic–Flora Express“ laimėjo 5:3 ir įsirašė pirmąją pergalę.
FA „2001“ – FA „2003“. šios varžybos tai lyg futbolo akademijos „El Clasico“. Vaikinai vieni kitus sutinka labai dažnai treniruotėse, čempionate, gimnazijoje ir žinoma popamokinėje veikloje… ? Atėjo diena, kai susitiko dar ir A. Kunčinos turnyre. Kaip ir buvo tikėtąsi kovos aikštelėje netrūko, buvo nemažai kietų susirėmimų, po kurių teko ir skirti žaidėjus. Gerą apšilimą praėjusiose varžybose padarę FA „2001“ nuo pat pradžių rezultatą persverė į savo pusę, o varžovai aikštelėje atrodė lyg užmigę. Tačiau po dviejų greitų praleistų įvarčių FA „2003“ prabudo ir sugebėjo išlyginti rezultatą. Vis gi pastariesiams teko visas rungtynes vytis: kai tik rezultatas tapdavo lygus, FA „2001“ užsikurdavo ir atstatydavo viską į savo vietas. Teisėjas sušvilpė rungtynių pabaigą, rezultatas 9:6, pergalę šventė FA „2001“, o jų varžovai po dviejų laimėtų varžybų įsirašė pirmąjį pralaimėjimą.
FK „2000“ – SC „Baltic–Flora Express“.
FK „2000“, surinkę gana galingą sudėtį, buvo tikrai pasiruošę susidoroti su savo vienais iš pagrindinių varžovų. Tačiau varžybos prasidėjo ne tokiu scenarijumi, kokio tikėjosi Ž. Valikonio vadaujamas FK „2000“. 3 minutę S. Petraitis (SC „Baltic–Flora Express“) tiksliu smūgiu pasiuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą. Žinoma euforija truko neilgai ir jau 6 minutę A. Laurenčikas išlygino rezultatą. Komandos pirmajame kelinyje sukūrė nemažai progų, bet SC „Baltic–Flora Express“ sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį ir į pertrauką ilsėtis išėjo pirmaudami 2:1. Antrajame kelinyje SC „Baltic–Flora Express“ baterijos nusėdo ir komandai teko daugiau gintis bei laukti varžovų klaidų puolant. Visgi laukdami klaidos ir neatidžiai sužaidę gynyboje SC „Baltic–Flora Express“ sugebėjo prasižengti savo baudos aikštelėje, o tai leido E. Baranauskui pelnyti išlygynamajį įvartį nuo 6 metrų žymos. Likusį laiką FK „2000“ spaudė savo varžovus ir bandė persverti rezultatą į savo pusę, bet šį kartą jų varžovai gynyboje sužaidė gana solidžiai ir, žinoma, vartų sargas puikiai atliko savo darbą. Rezultatas 2:2, komandos išsiskyrė taikiai ir pasidalino po tašką.
36–asis A. Kunčinos salės futbolo turnyras įpusėjo ir dar tikrai neaišku, kas bus šio turnyro nugalėtojas. Panašu, jog viskas spręsis kitą savaitę ir kiekvienos varžybos bus aukso vertės. Tad iki susitikimo rungtynėse!