Close

Antrasis„Susitikime penktadienį“ 3×3 futbolo turnyras

Liepos 19-ąją įvyko antrasis šios vasaros „Susitikime penktadienį“ 3×3 futbolo turnyras Panevėžyje. Turnyras šį kartą negalėjo pasigirti dalyvių gausa – jame dalyvavo viso labo trys komandos: FK „Uliūnai“, „Husarai“ ir „Neymaras“. Nors ir esant mažam komandų skaičiui, varžybų komandoms užteko, turnyras įvyko dviejų ratų sistema,o tai reiškia, jog kiekviena komanda turėjo su savo varžovais sužaisti po du kartus.

Varžybų trukmė – tik 6 minutės, taigi per jas komandos turėjo atiduoti visas jėgas ir kaip įmanoma greičiau pelnyti įvartį. Pirmos rungtynės įvyko tarp komandų FK „Uliūnai“ ir „Neymaras“. Pastarųjų sudėtyje žaidė dvi merginos, kurios nei kiek nenusileido vaikinams ir kovojo petys į petį kiekvienoje situacijoje. Visgi vaikinų komanda iš Uliūnų minimaliu skirtumu (2:1) pelnė savo pirmąją pergalę.

Po pirmosios pergalės FK „Uliūnai“ iš karto turėjo priimti „Husarų“ vyrus, kurie dar nebuvo žaidę ir į aikštelę žengė šiek tiek sušalę. Varžybos buvo ramios ir labiau panašios į žvalgybą, o tai labiau priimtina „Husarams“. Taigi komandos per daug nesiplėšydamos ir nekeldamos didelių emocijų sužaidė taikiai – 1:1,taip į sąskaitą įsirašydamos po vieną tašką.

Gerai apšilę „Husarai“ iš karto ėmėsi iniciatyvos ir puolė „Neymaro“ komandą. Rungtynių tempą diktavę „Husarai“ neleido atsipalaiduoti merginoms, kurios labai stengėsi, ir net jų komandos vaikinai niekaipnegalėjo padėti. Rungtynes(4:1) laimėjo „Husarai“ ir po pirmojo rato kilo į pirmąją vietą. Antroje su prastesniu įvarčių santykiu liko FK „Uliūnai“, o trečioje – „Neymaras“.

Antrajame rate komandos susitiko dar po vieną kartą, tačiau kas taps čempionais, taip ir nepaaiškėjo. Po lygiai taškų surinko dvi komandos: FK „Uliūnai“ ir „Husarai“. Jos turėjo susigrumti trečiąjį kartą ir išsiaiškinti, kas geresni. Visgi trečias kartas nemelavo ir po įnirtingos kovos rezultatu 3:1 pergalę šventė „Husarų“ vyrai.
Komandos prizininkės apdovanotos medaliais, o čempionams – „Husarų” komandai –įteikta nugalėtojų taurė.

Antrasis turnyras įvyko gana sklandžiai ir greitai, tad lauksime daugiau aktyvumo iš kitų komandų, norinčių dalyvauti tolimesniuose turnyruose!

Dėkojame komandoms už dalyvavimą ir V.Liubšiui, kuris rungtynių metu puikiai atliko teisėjo darbą.