Close

Balandžio 5-ą dieną buvo apdovanoti PAFF salės futbolo pirmenybių dalyviai.

Balandžio 5-ą dieną buvo apdovanoti PAFF salės futbolo pirmenybių dalyviai. „Tauros lofto“ bare buvo apdovanoti ne tik abiejų divizionų nugalėtojai ir prizininkai, bet ir geriausi šio sezono čempionato futbolininkai. Taip pat apdovanojimai buvo įteikti geriausiam pirmenybių teisėjui, bei „Fairplay“ apdovanojimas.

B divizione 3 vietą iškovojo FC „Pasvalys“ 2 vietą iškovojo FK „Fokusas“ o čempionais tapo SK „STOP“.

Geriausiais B diviziono žaidėjais išrinkti: Vartininkas Valdas Dulevičius, Gynėjas Tomas Gutauskas ir Puolėjas Mantas Kazilionis

A divizione 3 vietą iškovojo FK „2000-Ąžuolas“, 2 vieta iškovojo SC „Baltic – Flora Express“, čempionais tapo FK „Aukštaitija“.

Geriausiais A diviziono žaidėjais išrinkti: Vartininkas Laurynas Glinskis, Gynėjas Arūnas Šteinas, Puolėjas Edgaras Baranauskas.