Close

FA “Panevėžys” Šiauliai City Footbal Cup turnyro nugalėtojai

Panevėžio futbolo akademijos „Panevėžys“ komanda, kurios vaikinai gimę 2010 m. dalyvavo Šiauliuose futbolo turnyre.
Pogrupio varžybos Futbolo akademija „Panevėžys“ komanda laimėjo prieš Jonavos komandą 3-2, Šiaulių FA B komandą 8-0, su Kretingos „Minijos“ komanda sužaidė lygiosiomis 1-1, pusfinalyje 2-0 nugalėjo Palangos „Gintaro“ komandą o finale susitiko su turnyro šeimininkais Šiaulių FA A komanda, pagrindinis laikas baigėsi lygiosiomis 2-2, bet baudinių serijas sėkmingiau smūgiavo panevėžiečiai 3-1, kurie ir tapo futbolo turnyro ŠIAULIAI CITY FOOTBALL CUP nugalėtojais.
Futbolo akademijos „Panevėžys“ B komanda užėmė 8 vietą.
Turnyre rungtyniavo: Orestas Sotkevičius, Rytis Varnas, Deividas Dyponas, Elijus Petrauskas, Gytis Januševičius, Martynas Ramoška, Girius Pribušauskas, Kajus Grunskis, Orestas Paulikevičius, Emilijus Dūda. Treneris Giedrius Juzelėnas.
Geriausiais turnyro žaidėjais pripažinti – Orestas Paulikevičius ir Girius Pribušauskas.