Close

FK „PANEVĖŽYS“ SUVIENIJO JĖGAS SU „SPORTIDUS“

Šių metų Lietuvos A lygos salės futbolo čempionate Panevėžio miestui atstovauja „Panevėžys-Sportidus“ komanda. 2018/2019 bei 2019/2020 metų sezonuose stipriausioje šalies lygoje žaidė „Sportidus“ ekipa, o prieš pat šio sezono startą buvo nuspręsta startuoti po jungtinės komandos vėliava.

Ilgametis „Sportidus“ vadovas ir treneris Virginijus Kulišauskas džiaugiasi, kad pavyko rasti bendrą kalbą su futbolo klubo „Panevėžys“ vadovais.

„Prieš sezono pradžią susitikau su FK „Panevėžys“ vadovais ir gana greitai radome sąlyčio taškus dėl bendro projekto. Man vienam sunkoka išlaikyti klubą, kuris būtų konkurencingas stipriausioms šalies komandoms, todėl reikėjo vienyti jėgas, kas ir buvo padaryta. Šiuo metu mūsų kolektyvas labai jaunas, o vyriausiam žaidėjui vos 28-eri metai. Lyginant su praėjusiu sezonu, pasikeitė labai daug futbolininkų, todėl dar reikės šiek tiek laiko susižaidimui ir tarpusavio santykiams pagerinti“, – sakė V. Kulišauskas.

„Panevėžys-Sportidus“ vadovas teigė esąs maksimalistas ir ateityje tikisi iš žaidėjų pačių aukščiausių vietų.

„Nesakau, kad šiemet ar kitamet mes iškovosime medalius, bet ilgesnėje perspektyvoje tikrai tikiu, kad galime kovoti ir dėl čempionų vardų. Panevėžio miesto komandos anksčiau yra tapusios šalies čempionėmis ir prizininkėmis, todėl manau, kad ateis toks laikas, kai galėsime džiaugtis puikiais laimėjimais. Panevėžyje visuomet buvo gilios futbolo tradicijos ir daug gabių žaidėjų. Ne visi žaidėjai atranda save didžiajame futbole, todėl labai gerai, kad yra alternatyva save išmėginti salės futbole“, – teigė V. Kulišauskas.

Pasak pašnekovo, šiuo metu šalyje jaučiamas didelis šios sporto šakos pakilimas, kurį galima sieti su kitais metais Lietuvoje įvyksiančiu pasaulio salės futbolo čempionatu.

„Šiemet dėl teisės rungtyniauti A lygoje buvo surengta atranka ir ne visos norinčios komandos pateko į stipriausią šalies lygą. Kitais metais salės futbolo gerbėjų laukia išskirtinis įvykis – mūsų šalyje įvyksiantis pasaulio salės futbolo čempionatas, kuriame dalyvaus visos stipriausios planeto rinktinės. Tai nuostabi šventė salės futbolo bendruomenei. Lietuvos A lygos pirmenybių startas parodė, kad praktiškai nebėra ryškių autsaiderių ir bet kuri komanda gali įveikti bet kurią. Šalies čempionato lygis akivaizdžiai pakilo. Mūsų klubas pasiekęs vieną pergalę ir patyręs du pralaimėjimus kol kas užima šeštąją turnyro lentelės vietą. Tikiuosi, kad laikui bėgant mums pavyks dar labiau pagerinti savo pozicijas“, – optimizno nestokojo V. Kulišauskas.