Close

FK”Dembava” žaidėjai Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinėje

Sardinijoje pasibaigusiame Europos paplūdimio futbolo čempionato B divizione Lietuvos rinktinė iškovojo pagrindinę taurę.
Finalinėse rungtynėse Sahibo Mammadovo auklėtiniai 3:2 nugalėjo Čekiją, su kuria lietuviai iškovojo kelialapį į kitų metų Europos čempionato A divizioną. Paskutinėje dvikovoje Lietuvai įvarčius pelnė Jonas Lebedevas, Audrius Plytnikas ir Vasilijus Novičkovas.
„Sunkiai įsibėgėjome, tačiau vėliau nuvarginome varžovus ir, manau, pelnytai nugalėjome. Pasistengėme padaryti viską, kad sukurtume istoriją. Noriu padėkoti visiems už puikų darbą, už puikią atmosferą, už milžinišką motyvaciją ir norą.
Šiemet turėjome idelias pasiruošimo sąlygas, šiemet žaidėme nemažai kontrolinių rungtynių su stipriais priešininkais, šiemet buvome vienas kumštis. Visi šie komponentai atvedė mus į puikią pergalę“, – po finalo kalbėjo rinktinės treneris S. Mammadovas.
Čekai finale pirmavo 2:0, tačiau J. Lebedevas besibaigiant antrajam kėliniui deficitą sumažino. Trečiasis lemiamas kėlinys jau priklausė Lietuvai. A. Plytnikas rezultatą išlygino vos prasidėjus tam lemiamam kėliniui, o jam įpusėjus V. Novičkovas pelnė pergalingą įvartį.
Pergalė prieš favorite laikytą Čekiją Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinei buvo antroji šiame turnyre. Grupių etape S. Mammadovo auklėtiniai triumfavo po baudinių serijos.
Taip pat šiame čempionate Lietuvos rinktinė savo jėgą įrodė žaisdami prieš Slovakiją, Angliją ir Sakartvelą
Lietyvos paplūdimio futbolo rinktinėje žaidė ir du panevėžiečiai FK”Dembava” žaidėjai J.Lebedevas it L.Drasutis.