Close

Futbolą žaidė darželiai

Kaip ir kasmet, balandžio 10 d futbolo akademijos „Panevėžys“ salėje vyko 2019 metų Panevėžio miesto tarpdarželinės futbolo varžybos. Varžybose dalyvavo 11 darželių: Kastytis, Gintarėlis, Jūratė, Rūta, Sigutė, Puriena, Varpelis, Voveraitė, Kregždutė, Žvaigždutė, Žibutė.

Darželiai burtų keliu buvo suskirstyti į du pogrupius. Sužaidus pogrupių varžybas į pusfinalį pateko keturi darželiai: Gintarėlis, Kregždutė, Voveraitė ir Kastytis. Pusfinalių nugalėtojai Gintarėlis ir Kastytis susitiko finale. Po labai atkaklios kovos rezultatu 2:1 pergalę šventė ir 2019 metų tarpdarželinių futbolo varžybų nugalėtojais tapo darželis Kastytis.

Nugalėtojais tapo: Dovydas Ulianskas, Dominykas Ulianskas, Dovydas Montrimas, Jokūbas Siliūnas, Julius Stasiūnaitis, Elijus Cedronas.

Komandas apdovanojo pagrindinio varžybų rėmėjo Panevėžio kredito unijos valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas Kazimieras Antanynas bei futbolo akademijos „Panevėžys” direktorius Darius Butkus.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti gražia taure, visos komandos – diplomais bei futbolo kamuoliais, kuriuos dovanojo Lietuvos masinio futbolo asociacija, kiekvienas būsimas futbolininkas apdovanotas saldžiu prizu.

Futbolo akademija „Panevėžys“ dėkoja varžybose dalyvavusiems darželiams už jų aktyvią veiklą, varžybų rėmėjui Panevėžio kredito unijai už kasmetinę draugystę organizuojant varžybas ir kviečia vaikučius aktyviai sportuoti o ypač populiariausią sporto šaką – Futbolą.