Close

Grįžimas į stadioną po atostogų

Kur buvę, kur nebuvę į stadioną grįžta PAFF pirmenybės. Po šiokių tokių atostogų komandos vėl rinksis į varžybas ir  tęs čempionatą bei bandys toliau įrodinėti savo vertę. Ar komandos per pertrauką padarė kokių nors pakeitimų sudėtyse ir savo žaidimo schemose? O gal tiesiog praleido geras atostogas, ramiai sau degindamiesi karštomis dienomis prie artimiausio vandens telkinio bei ilsindami raumenis…Pamatysime jau netrukus.

Taigi galime apžvelgti ateinančias kovas, kurios mūsų laukia šią savaitę. 😉

2019.07.09 (antradienis)

FK „Fokusas“ – FK „Rokiškis“

Laikas: 20:00–21:10
Vieta: Žemynos stadionas

Pirmoje dvikovoje po atostogų susitinka Panevėžys prieš Rokiškį. Ne, nepagalvokite neteisingai, tai ne miesto rinktinės, tiesiog į Panevėžį atvyksta FK „Rokiškis“, kurio aikštelėje su normaliais vartais jaulauks FK „Fokuso“ vyrukai.  Komandos dalijasi skirtingomis pozicijomis turnyrinėje lentelėje: FK „Fokusas“ kolkas po 4 varžybų yra antroje vietoje, o jų varžovai sužaidę tiek pat rungtynių ir turėdami tuos pačius 6 taškus – šeštoje. Paskutinėse varžybose „fokusininkai“ sužaidė lygiosiomis su savo gerais draugais „Uliūnais“ ir nebuvo pačios geriausios nuotaikos išeidami atostogauti. Tuo tarpu FK „Rokiškis“ savo žiūrovų akivaizdoje įveikė svečius iš Biržų rezultatu 2:0 ir džiaugėsi savo antrąja pergale, kuri, tikėtina, juos tikrai užmotyvavo. Taigi antradienio vakarą lauks gana apylygė dvikova ir turbūt nemažai kontaktinio futbolo. Šį kartą rezultato neprognozuosime, bet rungtynėse turėtų būti įmušti 5 įvarčiai. Ar komandos ilsėjosi per atostogos, o gal dirbo iš peties, kad pasiektų kuo geresnių rezultatų – pamatysime jau šį antradienį.

2019.07.10(trečiadienis)

SK „Atomas“– SK „Stop“

Laikas: 20:00–21:10

Vieta: Žemynos stadionas

Šį trečiadienį SK „Stop“ komandos žaidėjai turėjo pasižymėti raudonai. Klausiate, kodėl?
Atsakymas paprastas: jie susitinka su komanda, kuri kol kas visus šluoja nuo kelio. Paskutinėse rungtynėse ji nepaliko jokių vilčių „Autosmilgos“ komandai, įveikdama pastarąją gana futbolui nebudingu rezultatu 14:0. Ir tai dar kartą parodo, kokie „atominiai“ vyrai gali būti žiaurūs ir bejausmiai… Kas rungtynių favoritas, kaip ir aišku, bet, kaip sakoma, „niekada nesakyk niekada“ ir galbūt  SK „Stop“ sugebės sustabadytį šią kovos mašiną. Daugelis per šias rungtynes turbūt pagaliau norėtų išvysti ne tik T.Gutausko šaudymus iš lanko, bet ir jo smūgius į vartus. 😉 SK „Atomas“ komanda į visas rungtynes surenka puikią sudėtį, tad neturėtų nieko keisti ir per šias, į aikštę žengdama pilnos komplektacijos ir neketindama nusileisti savo varžovams.

SC „Baltic-Flora Express“ – FK „Uliūnai“

Laikas: 20:00–21:10

Vieta: Žemynos stadionas

Dar vienos varžybos, kurios vyks kitoje stadiono dalyje. SC „Baltic-Flora Express“ komanda, ilgiausiai neturėjusi varžybų dėl tam tikrų aplinkybių, galėjo džiaugtis ilgesnėmis atostogmis.  Taigi vėl įsivažiuoti nebus jau taip ir paprasta, gali būti jog kaulai bus sustingę ir sunkiai judėsis, o gal kaip tik komanda bus fiziškai pasiruošusi ir užbėgios varžovus taip, kad šiems beliks mesti baltą rankšluostį į aikštelę, kas reikštų pasidavimą… Tuo tarpu FK „Uliūnai“, paskutinėse varžybose pagaliau iškovoję pirmuosius taškus, ir toliau bet kokiais būdais bandys stabdyti varžovus ir stengsis atimti taškus. Kokios bus varžybos, priklausys nuo to, kokią sudėtį surinks SC „Baltic-Flora Express“. Jeigu šį kartą pavyks susirinkti visiems, kas geba žaisti ir kurti progas, FK „Uliūnams“ bus tikrai labai sunku. Žmonės kalba, jog grįžo vartų ir gynėjų „siaubu“ pramintas pats G.Kvedaras,  kuris po nuostabaus sezono salės futbolo čempionate buvo išvykęs į peržiūrą. Taigi, ar  šis vaikinas, išvykęs svetur, dar labiau patobulėjo, galbūt pamatysime jau per šias rungtynes. O gal D. Domaševičius jį saugos ir norės jo indėlio žaidžiant su čempionato lyderiais. Visą tai sužinosite, jeigu atvyksite į stadioną.

2019.07.12(penktadienis)

FK „2000“  – FK „Širvena“

Laikas: 20:00–21:10

Vieta: Žemynos stadionas

Penktadienio pabaigai lauks desertas. Susitinka dvi komandos, kurios viena kitą tikrai pažįsta ir yra ne kartą susidūrusios aikštelėje. Kaip visi žino,FK „Širvena“ gali žaisti tik penktadieniais, o tai gali sukelti nemažai problemų jų būsimiems varžovams, nes juk PENKTADIENIS. Tokią dieną mėgėjų čempionatuose ne itin populiaru žaisti futbolą, ypač jei lauke geras oras, šilta… Ech… Geriau jau kur prie vandens pasėdėti ir paskanauti ką nors gaivaus, nei ateiti į stadioną ir lankstytis per prievartą, kai žinai, jog tavęs draugai(-ės) laukia sodyboje su šašlykais.
Taigi šį penktadienį kažkam tikrai teks aukotis, jeigu nori, kad komandos draugai negriežtų danties…
Tikėtina, kad varžybos bus įtemptos ir sulauksime nemažai dvikovų, nes šios komandos tikrai mėgsta žaisti kietai. 😉 FK „Širvena“ paskutinėse varžybose netikėtai pralaimėjo rokiškėnams ir bus tikrai įpykę, bet motyvuoti, bei norės grįžti namo geresnėsnuotaikos. FK „2000“ taip pat buvo nuskausminti per praėjusias rungtynes, bet tada juos įveikė čempionato lyderiai SK „Atomas“, o tai jiems labai nepatiko. Tadjie į aikštelę žengs su 100 % užsivedimu ir kovos tik dėl pergalės.
Laukia labai rimta dvikova, kurioje lygiąsias įžvelgti labai sunku, tad turbūt tik vieni iš aikštės išeis su pergalinga šypsena.

Šis turas nusimato įdomus ir intriguojantis. Komandoms dar liko sužaisti nemažai varžybų ir išsiaiškinti savo pozicijas po pirmojo rato.

„Kuo sunkesnė pergalė, tuo didesnis laimėjimo džiaugsmas.“ (Pelé)