Close

ĮVYKO PIRMASIS „SUSITIKIME PENKTADIENĮ“ 3X3 FUTBOLO TURNYRAS

Birželio 7-tąją įvyko pirmasis šios vasaros „Susitikime penktadienį“ 3×3 futbolo turnyras Panevėžyje. Kol kas didele dalyvių gausa pasigirti negalėjusiame turnyre dalyvavo keturios komandos: FK „Boras“, „Ąžuolas“, „Šiandien plotas“ ir „Husarai“. Komandos sužaidė vieno rato sistema, susirungdami vienas su kitu ir taip išsiaiškindami, kuri komanda yra geriausia.

Varžybų trukmė – tik 6 minutės, taigi per jas komandos turėjo atiduoti visas jėgas ir kaip įmanoma greičiau pelnyti įvartį. Pirmosios rungtynės įvyko tarp FK „Boro“ ir „Husarų“. Varžybos prasidėjo ir komandos iš karto ėmėsi darbo. Tvirti „Husarų“ vyrai buvo gerai pasiruošę ir apie įvartį varžovams praktiškai neleido pagalvoti. FK „Boro“ komandoje žaidžianti A.Klevečkaitė nenusileido vaikinams ir kiekvienoje dvikovoje priversdavo juos paprakaituoti. Visgi pirmieji pasižymėjo „Husarai“, kurie visas rungtynes diktavo jų eigą. Rungtynėms einant į pabaigą FK „Boras“ pelnė savo pirmąjį įvartį, bet jo nepakako pergalei. Rezultatas – 2:1, „Husarai“ įsirašė pirmuosius taškus į savo sąskaitą.

Kitas susirėmimas įvyko tarp „Ąžuolo“ ir „Šiandien plotas“ komandų. Varžovai vieni kitų tikrai nepažinojo, tad nusimatė įdomi kova. „Šiandien plotas“ komandos vaikinai, internete perskaitę apie šį turnyrą, atvyko iš Ukmergės – toks entuziazmas išties sveikintinas. Rungtynės prasidėjo atsargiai, nei vieni, nei kiti nenorėjo prasileisti pirmieji. Laikas tiksėjo į pabaigą, todėl komandoms reikėjo imtis veiksmų. Šiose varžybose buvo daug dvikovų ir niekam nesisekė pelnyti „golo“ . Tačiau atvykę svečiai nebuvo nusiteikę baigti rungtynes „sausi“, tad pačioje pabaigoje mušė lemiamą įvartį ir šventė pergalę rezultatu – 1:0.

Po šių varžybų „Šiandien plotas“ komanda nemažino apsukų ir keliavo pergalingai įveikdami FK „Borą“ (2:0) ir net tvirtuolių „Husarų“ komandą (1:0). „Ąžuolo“ pagrindinis varžovas dėl II-osios vietos buvo „Husarai“, taigi šioje dvikovoje technika nugalėjo prieš jėgą ir po 6 minučių teisėjas sušvilpė rungtynių pabaigą. Rezultatu 3:0 laimėjo „Ąžuolas“.

Komanda „Šiandien plotas“, įveikusi visus varžovus ir surinkusi maksimalų taškų skaičių užėmė I- ąją vietą.„Ąžuolui“, patyrusiam vienintelį pralaimėjimą, teko tenkintis II-ąja vieta, o „Husarams“ – III-iąja.

Deja, bet FK „Borui“ taip ir nepavyko pelnyti pergalės, tačiau tikime, jog juos tai motyvuos atvykti į kitą organizuojamą tokio tipo turnyrą ir įrodyti, kad jie tikrai gali geriau.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos medaliais, o čempionams – „Šiandien ploto” komandai – taip pat buvo įteikta nugalėtojų taurė.

Pirmasis turnyras įvyko gana sklandžiai ir greitai, tad lauksime daugiau aktyvumo iš kitų komandų,norinčių dalyvauti tolimesniuose turnyruose!

Dėkojame komandoms už dalyvavimą ir A.Šteinui, kuris rungtynių metu puikiai atliko teisėjo darbą.