Close

Kasmetinis merginų pliažo futbolo turnyras Kupiškyje

Karštą 2023 m. rugpjūčio 6 dienos rytą Kupiškio paplūdimio futbolo aikštelėje savo jėgas išbandė septynios merginų futbolo komandos. Pasidalinę į du pogrupius Pasvalio futbolo centro, Šiaulių „Mamukai“, Biržų „Širvėnos“, Panevėžio „Ekrano“ ir Panevėžio futbolo akademijos, Elektrėnų „Fly Ladies“ ir Kupiškio FC „Narjanta“ komandos varžėsi dėl Panevėžio futbolo akademijos ir Kupiškio r. kūno kultūros ir sporto centro įsteigtų prizų.
Po atkaklios ir permainingos kovos, baudinių serijų, dėl 3-4 vietos kovojo Panevėžio „Ekrano“ ir Pasvalio futbolo centro futbolininkės. Pergalę rezultatu 3:0 iškovojo panevėžietės.
Didžiajame finale, pasibaigus varžyboms skirtam laikui, rezultatas buvo lygus 2-2. Po baudinių serijos pergalę iškovojo Šiaulių „Mamukų“ komanda.
Asmeniniais prizais apdovanotos: Diana Balužytė- daugiausia įvarčių varžybose įmušusi futbolininkė (Kupiškio FC Narjanta“), geriausia varžybų vartininkė Atėnė Kulbytė (Panevėžio futbolo akademija) ir gražiausio įvarčio autorė Sonata Durienė ( Šiaulių „Mamukai). Atminimo dovanėles taip pat gavo jauniausia ir vyriausia (šauniausia ir pati pačiausia) varžybų dalyvės