Close

KAUNE PAGERBTI MERGINŲ IR VAIKINŲ FUTBOLO ČEMPIONATŲ LAUREATAI

Jaunimo futbolo šventė po beveik 5 metų pertraukos grįžo į Kauną, kuriame buvo surengta pati pirmoji Elitinės jaunių lygos (EJL) ceremonija. Šiemet apdovanojimų programą papildė Merginų elitinės lygos (MEL) prizus pelniusių žaidėjų ir komandų pagerbimas.

Merginoms teko garbė pirmosioms atsiimti prizus. Pirmojo MEL sezono čempione tapo Kauno SM „Tauro“ U15 komanda, aplenkusi bendraamžes iš Vilniaus MFA „Žalgirio“, Ukmergės SC ir kitų ekipų.

SHARP EJL aukso medaliais šiemet džiaugėsi Vilniaus FM U15, FK „Žalgirio“ U16 ir U17, SM „Tauro“-FK „Kauno Žalgirio“ U19 komandos.

Jaunuosius žaidėjus šventėje pasveikino ir apdovanojimus įteikė LFF prezidentas Tomas Danilevičius, generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius, viceprezidentai Vidmantas Butkevičius, Gediminas Daukšys, čempionato rėmėjo „SHARP“ atstovas Marius Olšauskas bei kiti asmenys.
Kaune pagerbti jaunimo futbolo laureatai

EJL U-19 divizione panevėžiečiams buvo sėkmingi, net 2 komandos tapo prizininkėmis.
Futbolo akademija “Panevėžys” iškovojo III vietą (treneris Darius Butkus) o Raimundo Sargūno sporto gimnazijos komanda II-ąją vietą (treneris Darius Žindulis)
PRSSG žaidėjas Armandas Kučys tapo U-19 Elitinės lygos geriausiu žaidėju ir rezultatyviausiu puolėju (36 įvarčiai).
PRSSG treneris Darius Žindulis buvo pripažintas geriausiu U-19 Elitinės lygos treneriu.
Džiaugiamės ir sveikiname jaunuosius futbolininkus bei trenerius.