Close

L.Klimavičius grįžta į Panevėžio miesto futbolo klubą

Panevėžio“ futbolo klubas sukirto rankomis su antruoju naujoku šį tarpsezonį. Prie komandos prisijungė 32-ejų Lietuvos rinktinės vidurio gynėjas Linas Klimavičius, su kuriuo kontraktas sudarytas pagal formulę „1 plius 1“.

Iš Panevėžio kilęs L. Klimavičius į gimtojo miesto ekipą sugrįžo po beveik 15 metų pertraukos – patyręs futbolininkas savo profesionalo karjerą pradėjo „Ekrane“, kurio garbę gynė 2006–2007 metais.

2007-aisiais panevėžietis atvyko į Marijampolės „Sūduvą“ ir dar tais pačiais metais persikėlė į Ukrainą, „Dnipro“ klubą. Pastarajai ekipai gynėjas priklausė iki 2012 metų, o po to rungtyniavo Rygos „Daugava“, tuometinių „Trakų“, Vilniaus „Žalgirio“, Bukarešto „Dinamo“ bei Jasų „Politehnica“ komandose.

2020 metais L. Klimavičius sugrįžo į „Sūduvą“, o praėjusiame sezone vilkėjo Alytaus „Dainavos“ marškinėlius. Lietuvos rinktinėje vidurio gynėjas yra sužaidęs 30 mačų.

„Turbūt didesnės motyvacijos, kaip ginti gimtojo miesto komandos spalvas, neįmanoma surasti. Prie sugrįžimo į Panevėžį prisidėjo daug faktorių, tarp jų ir gerai pažįstamas treneris.

Manau, kad ne taip seniai įsikūrusiam klubui galima pasakyti tik geriausius žodžius. Taip greitai pasiekti vienus iš aukščiausių laiptelių Lietuvoje ir jau dalyvauti Europos turnyruose pavyksta toli gražu ne kiekvienai komandai.

Praėjęs sezonas buvo tikrai įdomus. Deja, nepavyko išlaikyti „Dainavos“ klubo aukščiau iškritimo ribos, bet manau, kad sirgaliai liko patenkinti mūsų pastangomis. Atskiros padėkos verti „Dzūkų tankai“, kurių palaikymą jautėme visose rungtynėse. Su tokiais sirgaliais „Dainava“ turės šviesią ateitį“, – pasakojo komandos naujokas.

L. Klimavičiaus sugrįžimu į gimtąjį miestą pasidžiaugė „Panevėžio“ direktorius Bronius Vaitiekūnas.

„Su Linu bendravome dvejus metus, gaila, praėjusiais metais nespėjome sutarti, nes sudėtis jau buvo sukomplektuota. Linas pats panevėžietis, bet savo gimtojo miesto komandose sužaidė mažai rungtynių, taip pat „Panevėžio“ vyriausiuoju treneriu buvo jo tėtis Albertas Klimavičius, – teigė B. Vaitiekūnas. – Visą laiką palaikėme ryšį. Viena mano svajonių buvo, kad Linas žaistų mūsų komandoje, o jis pats taip pat neslėpė, jog nori rungtyniauti „Panevėžyje“. Linas turi labai daug patirties, ieškojome patyrusio gynėjo ir džiaugiamės, kad jis prie mūsų prisijungė“.

Stratego Valdo Urbono treniruojamas „Panevėžys“ pasirengimą naujam sezonui pradės jau kitą antradienį, sausio 11 dieną.

PARAŠYKITE KOMENTARĄ