Close

Lietuvos ir Pasaulio futbolo legendų rungtynės šeštadienį

Vos kelios dienos lieka iki šventinio Lietuvos futbolo savaitgalio renginių.
Primename, jog jau rugsėjo 30 dieną, šeštadienį, Kauno Dariaus ir Girėno stadione įvyks Lietuvos bei FIFA legendų šventinės rungtynės, o spalio 1-ąją – LFF taurės finalo dvikova tarp Vilniaus rajono „TransINVEST“ bei FA „Šiauliai“ komandų.
Abi šventines dienas programa stadione prasidės 17.30 val.,
Jau anksčiau buvo pranešta, kad Lietuvos rinktinei vadovaus trys žinomi buvę mūsų rinktinės treneriai – Benjaminas Zelkevičius, Algimantas Liubinskas ir Jose Couceiro.
O likus kelioms dienoms patvirtinta ir rinktinės sudėtis, kurią sirgaliai išvys stadione. Rungtynėse dalyvaus skirtingų rinktinės kartų futbolininkai.
Tai bus ir vyresnės kartos atstovai, tokie kaip Algis Mackevičius, Arvydas Janonis bei kiti, taip pat – dar prieš keletą metų rungtyniavę futbolininkai, kaip Arūnas Klimavičius, Ignas Dedura, Darvydas Šernas ar kiti.
Šventinės rungtynės šeštadienį vyks du kėlinius po 30 minučių, taip pat abi dienas žiūrovus džiugins ir muzikinė šou programa, kurioje dalyvaus žinomi Lietuvos atlikėjai ir grupės.
Beje, sirgaliams į akis gali kristi ir tai, kad kai kurie rinktinės futbolininkai rungtyniaus pasikartojančiais numeriais – tais, kuriuos jie įprastai vilkėjo ir nacionalinėje rinktinėje.