Close

Naktinis moksleivių futbolo turnyras

Naktinis moksleivių futbolo turnyras įvyko !!!
Naktinis moksleivių futbolo turnyras , kuris vyko jau kelinti metai, organizuojamas Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio padalinio ir Futbolo akademijos „Panevėžys” bei Panevėžio apskrities futbolo federacijos – pasibaigė. Turnyre dalyvavo 8 komandas, suskirstytos į 2 pogrupius – A : „Veteranai”, „Jokių problemų”, „Kramtyk bankes”, „Juodieji delfinai”, B: „Grietininiai”, „Kur balius”, „Mamyčių baudėjai”, „Bordakas”. Jos visos žaidė dėl I ir II vietų popgrupiuose, kad patektų į pusfinalį ir turėtų galimybę žaisti dėl nugalėtojų taurės.
A pogrupyje laimėjo „Veteranai”, antri buvo „Juodieji delfinai”. B pogrupyje I vieta – „Kur balius”, antri – „Bordakas”. Į finalą pateko „Veteranai” nugalėję „Bordako” komandą 3-1 o kitame pusfinalyje „Kur balius” 5-0 nugalėjo „Juoduosius delfinus”.
Finale įnirtingoje kovoje „Veteranai” palaužė „Kur balius” komandą ir tapo turnyro nugalėtojais. Trečioji vieta atiteko „Bordako” komandai nugalėjusi „Juoduosius delfinus”.
Nugalėtojų komanda buvo apdovanota nugalėtojų taure ir medaliais o prizininkai medaliais, visos komandos rėmėjų prizais – „Maistas sportui” papildais ir picomis.