Close

P.Janušauskas baigė savo profesionalo karjerą skambiu akordu

Sekmadienį baigėsi Lietuvos A lygos futbolo čempionatas. FK “Panevėžys” paskutines čempionato rungtynes žaidė su “Hegelmann Litauen” futbolo klubu iš Kauno rajono. Tai buvo ir paskutinės daugkartinio / 6 kartai/ Lietuvos čempiono P.Janušausko rungtynės. Užfiksuotos kovingos lygiosios rezultatu 2-2. Simboliška, panevėžiečiams jau 3 rungtynių minutę gražų įvartį pelnė P.Janušauskas, o antrą įvartį pirmo kėlinio pabaigoje
įmušė J.Sarpongas.
P.Janušauskas priėš keturis metus, turėdamas gerą kontraktą su
Marijampolės FK “Sūduva”, jo atsisakė ir atvyko į FK “Panevėžys”, kad padėtų klubui iš pirmos lygos iškopti į Lietuvos A lygą. Po
metų FK “Panevėžys” dramatiškai laimėjo pirmą lygą ir sekančiais metais jau žaidė Lietuvos A lygos čempionate. Dar sekančiais metais iškovota Lietuvos futbolo federacijos taurė, o 2021m. pavasarį ir Supertaurė.
PAFF ir Panevėžio krašto futbolo bendruomenė dėkoja Pauliui
Janušauskui už pasiektas pergales, įmuštus gražius įvarčius ir už parodytą patriotiškumą savo miestui bei linki sėkmės tolimesniame, aišku su Futbolu susijusiame gyvenime.