Close

Panevėžio FK”Ekrano senjorai” 60+ Futsal Lietuvos veteranų čempionate

Praėjusį savaitgalį per dvi dienas buvo sužaistas dar vienas turas šio sezono Lietuvos senjorų (60+) čempionate.
Po šio turo turnyre įsivyravo trivaldystė – pirmas tris vietas užima po 10 taškų surinkusios komandos, kurios savaitgalį savo sąskaitas papildė keturiais taškais.
Pirmoje vietoje dėka geriausio įvarčių santykio įsitaisė Šiaulių VFK komanda, kuri 3:0 pranoko Panevėžio „Ekrano senjorus“ bei 1:1 išsiskyrė su Utenos „Utenio senjorais“.
Tie patys uteniškiai, taip pat turintys 10 taškų, be šių lygiųjų savaitgalį rezultatyviose rungtynėse 5:2 įveikė „Skaistgirio-Žvelgaičio“ futbolininkus.
Antroje lentelės pozicijoje šiuo metu yra „Kauno“ klubas. Jis, kaip ir tiesioginiai varžovai, savaitgalį surinko keturis taškus – sužaista lygiosiomis 3:3 su jungtine Jonavos ir Karmėlavos komanda bei 3:1 nugalėjo Alytaus „Dainavą“.
Tuo tarpu vienintele komanda, vis dar liekančia be taškų, išlieka Vilniaus „Savingė“. Savaitgalį jie 2:4 nusileido Karmėlavos ir Jonavos komandai, o vėliau 1:2 neprilygo ir Alytaus „Dainavai“, taip toliau laukiant pirmųjų taškų.
Visi šio turo rezultatai:
Alytaus „Dainava“ – Kauno „Kaunas“ 1:3;
Vilniaus „Savingė“ – „Karmėlava-Jonava“ 2:4;
Alytaus „Dainava“ – Vilniaus „Savingė“ 2:1;
Kauno „Kaunas“ – „Karmėlava-Jonava“ 3:3;
Šiaulių VFK – Panevėžio „Ekrano senjorai“ 3:0;
„Skaistgirys-Žvelgaitis“ – Utenos „Utenio senjorai“ 2:5;
Utenos „Utenio senjorai“ – Šiaulių VFK 1:1;
Panevėžio „Ekrano senjorai“ – „Skaistgirys-Žvelgaitis“ 6:1;
Kitas čempionato turas numatomas vasario 25 dieną.
Panevėžio FK”Ekrano senjorai” 60+ šiame čempionate atstovauja A. Mykolaitis, M. Pažemeckas, A. Svaldenis, V. Nekrošis, V. Gasiūnas, A. Markevičius, A. Šarkis, V. Stankūnas, St. Pusvaškis, R. Šteinas ir S. Račkauskas.
Gali būti 8 žmonės, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas