Close

Panevėžio FK”Ekrano senjorai” laimėjo Utenos apskrities futbolo federacijos rengiamą futbolo senjorų salės čempionatą

Šeštadienį Molėtuose finišavo Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) senjorų salės futbolo čempionatas. Aukso medalius iškovojo Panevėžio „Ekrano senjorai“.

Visą sezoną turnyre pirmavę ir vos vieną nesėkmę patyrę panevėžiečiai titulą užsitikrino 8:1 sutriuškinę FK „Molėtus“. Kitose, jau nieko nebelėmusios rungtynėse „Ekrano senjorai“ 3:2 palaužė kitą apatinėje turnyro lentelės dalyje likusią ekipą – Kupiškio FC „Narjantą“.

Tuo tarpu sidabro medalių likimas sprendėsi paskutinėse turnyro rungtynėse tarp Ukmergės „Vienybės“ bei Utenos FK 2003. Šį intriguojantį mūšį 4:2 laimėjo „Vienybė“, kuri pakilo į antrąją vietą ir pelnė sidabro apdovanojimus. Tuo tarpu Utenos komanda smuktelėjo į trečiąją poziciją ir turėjo tenkintis bronzos medaliais.