Close

Panevėžio moksleiviai varžėsi naktiniame futbolo turnyre

Sėkmingai įvyko LMS Panevėžio MSIC projekto „Moksleivių užimtumo ir fizinio aktyvumo skatinimas“ trečiasis sportinis renginys. Jaunimo ir moksleivių labiausiai laukta šio projekto sportinė veikla, 7×7 naktinis futbolo turnyras, pritraukė net 12 jaunesniųjų ir vyresniųjų amžiaus grupių komandų.

Lietuvos moksleivių sąjungos Panevėžio mokinių savivaldų informavimo centro MSIC projektas „Moksleivių užimtumo ir fizinio aktyvumo skatinimas“ skirtas ir orientuotas į jaunimo fizinio aktyvumo, sveikos gyvensenos, mobilaus jaunimo užimtumo skatinimą vasaros atostogų metu, atsižvelgiant į miesto tendenciją, jog jaunimas ir moksleiviai pasigenda užimtumo veiklų, ypač susijusių su sportine aktyvia veikla tiek gryname ore, tiek uždarose patalpose.

LMS Panevėžio MSIC komanda kartu su Panevėžio futbolo akademija ir Panevėžio apskrities futbolo federacija, vykdydama šį projektą, jau antrus metus iš eilės inicijavo naktinį futbolą. Turnyras, kaip ir praeitais metais, vyko Panevėžio „Žemynos“ progimnazijos futbolo stadione.

Renginyje dalyvauti panoro net 12 dviejų amžiaus kategorijų komandų, kurios buvo suskirstytos į dvi amžiaus grupes – 2004–2006 m. gimimo moksleiviai (Jaunesniųjų grupė) bei 2001–2003 m. gimimo moksleiviai (Vyresniųjų grupė).

Po truputį temstant ir įsižiebiant futbolo aikštės apšvietimo prožektoriams, ištikimiausieji žiūrovai ir sirgaliai stebėjo turnyro kulminacija tapusius pusfinalius ir finalus, kuriuose dėl prizinių vietų varžėsi stipriausios komandos.

Jaunesniųjų amžiaus grupėje, po įtemptos kovos dėl 3-osios prizinės vietos, ją užėmė Panevėžio futbolo akademijos jaunųjų auklėtinių komanda „Laisvas smūgis“, 2-osios vietos medaliais pasidabino komanda „Karandašai“. Garbingą 1-ąją vietą po intriguojančios finalo kovos, nurungusi visas kitas likusias 5 komandas savo jaunesniųjų amžiaus grupėje, užėmė futbolininkų mėgėjų komanda „Ufonautai“

Vyresniųjų grupėje 3-oji vieta užtikrintai atiteko ekipai „TOPsport“, 2-ąja vieta, taip pat po ilgos baudinių serijos, nusileidusi geriausiai turnyro komandai, džiaugėsi profesionalių futbolininkų komanda „Dembava“, o aukščiausią trofėjų į viršų kėlė ir 1-ąją vietą po intriguojančios baudinių serijos laimėjo paslaptingoji komanda, su įspūdingu ir jiems sėkmę atnešusiu pavadinimu –  „Žvaigždūnai“.

Pasibaigus visoms kovoms, tiek visų dalyvių, tiek nugalėtojų laukė rėmėjų bei partnerių įsteigti medaliai, taurės, diplomai bei kiti prizai.

„Už visą šią pagalbą ir paramą organizuojant turnyrą labai dėkojame Panevėžio futbolo akademijai, Panevėžio apskrities futbolo federacijai ir „Žemynos“ progimnazijai, šių įstaigų vadovams, suteikusiems reikiamas sąlygas turnyrui organizuoti, taip pat „Nr1 picai“ už gardžias picas, radijo stočiai „Pulsas“, parduotuvei „Biuras verslui“, picerijai „Trolių picai“, naujienų portalui „Jūsų Panevėžys“ už įamžintas nepakartojamas renginio akimirkas, „PanTenisui“, „Eurobiurui“, „Kalnapiliui“ už suteiktą galimybę dalyvius pavaišinti gėrimais bei parduotuvei „Maistas sportui“ už pagalbą ir paramą vykdomam projektui ir jo vienai iš veiklų“, – dėkoja renginio organizatoriai.