Close

Sezonas įpūsėja

Kaip ir įpusėjo pirmasis ratas ir jau galime dėlioti kas bus A pogrupyje ir kas kelsis į B. Šeštasis turas praėjo gana ramiai, laimėjo tos komandos, kurios, pagal bukmekerius, turėjo laimėti, bet tos pergalės nebuvo jau tokios lengvos. Septintajame ture laukia keturios varžybos, po kurių turnyrinėje lentelėje gali sutvirtėti arba pasikeisti esamos pozicijos. Taigi galime apžvelgti praėjusį ir ateinantį turus.

2019.07.16 (antradienis)
FK „Uliūnai“ – SK „Stop“
Laikas: 20.00 – 21.10
Vieta: Žemynos stadionas

„10 minučių šturmas“ – taip galima pavadinti praėjusias FK „Uliūnų“ varžybas prieš SC „Baltic-Flora Express“. Niekas turbūt netikėjo, kad jau 10 minutę Uliūnų vyrai pirmaus trijų įvarčių pranašumu, o varžovai ir patys liko nesupratę, kas vyksta bei ieškojo kaltų dėl esamos situacijos… (Tai aikštė nelygi, tai per šlapia, o gal kamuolys kažkoks kitoks…) Bet kaip sakoma: „blogam šokėjui ir… “ Tačiau SC „Baltic-Flora Express“ po tokio šturmo sukruto. Jie sugebėjo grįžti į varžybas ir jau pirmajame kėlinyje sušvelnino rezultatą. Per pertrauką komanda dar labiau susiemė ir parodė charakterį, įmušdama be atsako dar 4 įvarčius. FK „Uliūnai“ taip ir nesugebėjo sugrįžti į varžybas, tad jos baigėsi jiems nepalankiu rezultatu – 5:3. Tuo tarpu SK „Stop” bandė įgelti lyderiams PSSK „Atomui“. Varžybos buvo atkaklios.
SK „Stop“ bandė gaudyti varžovus kontraatakuodami, bet visgi to buvo maža ir jiems nepavyko pelnyti pergalės. Šio antradienio dvikova bus gana lygi ir įdomi: FK „Uliūnai“ po atostogų tikrai grįžo pastiprėję ir šį kartą nenorės paleisti pergalės iš savo rankų. SK „Stop“ vyrams taip pat netrūksta motyvacijos, į kiekvienas varžybas jie eina drąsiai ir be baimės. Kaip seksis šioms dviems komandoms, pamatyste atvykę šį antradienį į stadioną.

2019.07.17 (trečiadienis)
SC „Baltic – Flora Exspress“ – PSSK „Atomas“
Laikas: 20.00 – 21.10
Vieta: Žemynos stadionas

Susitinka komandos kaimynės. SC „Baltic-Flora Express“ po praėjusių varžybų su FK „Uliūnai“ turėjo greitai padaryti išvadas, nes jau pirmadienį jų laukė atidėtos rungtynės prieš FK „2000“. Panašu, jog jiems tai pavyko – per savaitgalį atlikę savo klaidų analizę į aikštę išėjo drąsiai. Pačios varžybos buvo abiems komandoms nelengvos, nes savaitgalį komandos dirbo papildomai ir joms labai ruošėsi, tad tai atemė nemažai jėgų… ? Visgi šioje dvikovoje sėkmė lydėjo SC „Baltic-Flora Express“ ir jie laimėjo rezultatu 2:1. PSSK „Atomas“ ir toliau skina pergalę vieną po kitos: 6/6, 18 taškų, 40 pelnytų įvarčių ir tik 11 praleistų. Statistika kalba pati už save. Taigi ar šį kartą bus sustabdyti Ž. Banys ir A. Šteinas, kurie yra rezultatyviausi čempionate? Ar pavyks SC „Baltic-Flora Express“ pramušti PSSK „Atomas“ gynybinę sieną? Ar visgi PSSK „Atomas“ liks komanda, kuri nenorės patirti nei vieno pralaimėjimo ir toliau tęs savo pergalingą žygį… Visi atsakymai jau šį trečiadienį.
P. S. deja, dėl tam tikrų priežasčių joks tv kanalas šių rungtynių netransliuos.

FK „Rokiškis“– FK „2000“
Laikas: 20.00- 21.10
Vieta: Varžybos Rokiškyje

FK „Rokiškis“ namuose priima FK „2000“, kuriems tai bus pirmoji išvyka. Rokiškiečiai praėjusiame ture turbūt neįvertino savo varžovų FK „Fokuso“ ir jiems pralaimėjo 5:1, taigi namuose tikrai norės reabelituotis. FK „2000“ susitiko su Biržų komanda, kuriems davė gerą kovą ir juos įveikė 5:2. Dėl pačių rungtynių buvo apklausti ir kai kurie komandų nariai, kurie apie savo varžovus atsliepė tik teigiamai. FK „2000“ narys Ž. Valikonis sakė: „Biržai turi gerą komandą, stipriai kovojo ir su jais visada įdomu žaisti“. Tuo tarpu gerais žodžiais atsiliepė ir M. Jokšas, kuris atstovauja Biržų komandai: „Tokie varžovai visada duoda gerą pamoką ir tik su tokiais gali tobulėti ir mokytis, o mokytis niekada ne vėlu. Kaidų ypač nedovanoja E. Baranauskas.“ ? Kitas rungtynes jau pirmadienį turėjo FK „2000“, kuriems jose ne taip gerai sekėsi – pralaimėta 1:2 (apie šias rungtynes jau buvo rašyta ? ). Taigi trečiadienį lauks dar vienos ir jos bus išvykoje, tik įdomu, ar pakaks jėgų šiai panevėžiečių komandai ir ar pavyks grįžti iš Rokiškio papildžius savo sąskaitą trimis taškais.

2019.07.19(penktadienis)
FK „Širvena“– „Autosmilga“
Laikas: 20.00- 21.10
Vieta: Varžybos Biržuose

Į gražiuosius Biržus penktadienį susikrovę sportinę aprangą iš Panevėžio išvyksta „Autosmilga“. Abi komandos praėjusiose varžybose patyrė nesėkmes, tad apie motyvaciją net kalbėti nereikia. FK „Širvena“, norėdama papulti į pirmąjį penketą, turi susiimti ir parodyti, ką iš tikrųjų sugeba, nes jei ne dabar, tai kada? ? Tuo tarpu „Autosmilga“ vis dar laukia savo momento. Praėjusiose varžybose juos nuskriaudė čempionato lyderiai, bet galbūt tai juos kaip tik užkurs ir aikštelėje komanda parodys savo tikrąjį veidą.

Laukia įdomi savaitė, per kurią gali pasikeisti lentelėje esanti padėtis. Oro temperatūra nukrito ir kieme jau nebe taip karšta, bet tikrasis karštis tik kyla ir kils aikštelėje varžybų metu, taigi kviečiame visus toliau stebėti šią nuostabiausią sporto šaką pasaulyje. Iki susitikimų stadione.