Close

SFK „Panevėžys” tenkinosi ketvirta vieta

Trečiadienį baigėsi Futsal A lygos 21/22m. čempionatas. Labai skaudų pralaimėjimą patyrė SFK „Panevėžys,” lemiamose rungtynėse dėl bronzos medalių, rezultatu 2-4 pralaimėję DFK” Dainava” komandai ir tenkinosi ketvirta vieta. Reguliarųjį sezoną panevėžiečiai baigė antroje vietoje. Pirmenybėse dalyvavo dešimt komandų, mūsų miesto komanda sužaidė 18 rungtynių, iš kurių 13 laimėjo, 3 sužaidė lygiosiomis ir patyrė du pralaimėjimus.
Ketvirtfinalyje du kartus buvo įveikti „Gargždų pramogos” futbolininkai: Pasvalyje 6-0 /A.Šteinas, E.Lima ir M.Adomėnas po 2 įv./ ir Gargžduose 5-2 /M.Adomėnas 2 įv., M.Būtėnas, A.Šteinas ir T.Markevičius /.
Pusfinalyje įtemta kova vyko su Jonavos FK”Vikingai”komanda. Pasvalyjė pirmose rungtynėse pralaimėta 2-5 /A.Šteinas ir T.Markevičius/, o Jonavoje 0-1.
Kovoje dėl bronzos medalių prireikė jau trijų rungtynių: Pasvalyje Alytaus DFK „Dainava” buvo nugalėta rezultatu 5-1 /M.Adomėnas 2 įv., E.Tamulevičius, T.Salamanavičius ir Ž.Banys /,Alytuje patirtas pralaimėjimas 5-7 /E.Lima 2 įv., M.Būtėnas, T.Salamanavičius ir Ž.Karčemarskas į savus vartus./,Trečiose lemiamose rungtynėse labai gražioje kovoje nusileista 2-4 /E.Lima /.Šioje dvikovoje jautėsi mūsų komandoje nuovargis,alytiškiai buvo greitesni ir pelnytai iškovojo bronzos medalius. SFK „Panevėžys” atkrintamųjų rezultatams daug reikšmės turėjo E.Baranausko išvykimas į Italiją ir A. Šteino trauma.didelis faktorius buvo sirgalių skaičius ,Pasvalyje atvažiuodavo 10-20 žiūrovų,o, jeigu būtų žaidę Panevėžyje,tikrai būtų keli šimtai. Linkime gerai pailsėti po sunkaus čempionato ir kibti į darbus, ruošiantis naujam sezonui.
Gali būti 5 žmonės, žmonės stovi ir veikla viduje vaizdas
39
Pasiekti žmonės
7
5