Close

“STIKLITA” PAPLŪDIMIO FUTBOLO TAURĘ IŠKOVOJO „DEMBAVA“

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Praėjusį (08.14) šeštadienį Palangoje vykusį „Stiklita“ paplūdimio futbolo taurės turnyrą laimėjo Panevėžio „Dembavos“ komanda
Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės vyriausiojo trenerio Sahibo Mammadovo vedama „Dembava“ ketvirtfinalyje 4:1 nugalėjo Ukmergės „Šiandien plotą“, pusfinalyje – 3:1 Vilniaus „Audrą“, o finale – 2:0 Vilniaus „Rings“ futbolininkus. Pats S.Mammadovas tapo rezultatyviausiu žaidėju, be to jam įteiktas naudingiausio futbolininko titulas. Geriausiu vartininku pripažintas „Rings“ atstovas Marius Šalkauskas.
Septynių komandų turnyras startavo ketvirtfinalio susitikimais. Šio etapo pralaimėtojai susikovė dėl mažosios taurės, kuri atiteko Kauno „Aleksotui“. Praėjusių metų taurės savininkai šiemet buvo priversti rungtyniauti be savo lyderių, o tai kovoje dėl vietos ketverte lėmė nesėkmę 1:4 prieš „Rings“.
Pirmajame pusfinalyje susikovė „Dembava“ ir „Audra“. Lygiose rungtynėse pirmojo įvarčio teko laukti iki paskutinės pirmojo kėlinio sekundės. Tuomet pasižymėjo Mantas Makutunovičius. Po pertraukos „Audra“ stengėsi žaisti aštriau prie varžovų vartų, tačiau itin drausmingai sužaidusi „Dembava“ išsaugojo teigiamą rezultatą, o susitikimo pabaigoje skirtumą netgi padidino.
Antrajame pusfinalyje intrigos buvo gerokai mažiau. „Rings“ komanda net 6:0 sutriuškino Vilniaus „Raiką“. Šioje dvikovoje nugalėtojas buvo aiškus dar iki pertraukos, nes komandas po pirmojo kėlinio skyrė net penkių įvarčių skirtumas. Šioje dvikovoje po du kartus pasižymėjo Valentinas Golubovskis ir vartininkas M.Šalkauskas.
Finalą tarp „Rings“ ir „Dembavos“ aštriau pradėjo vilniečiai. Vis tik, kantrybę pademonstravę „Dembavos“ futbolininkai ne tik nepraleido įvarčio, tačiau ir sulaukė varžovų klaidos. Už žaidimą ranka į „Rings“ vartus buvo skirtas baudos smūgis, kurį užtikrintai realizavo S.Mammadovas.
Tas pats S.Mammadovas baudos smūgiu antrajame kėlinyje padvigubino skirtumą, o tai „Dembavai“ garantavo pirmąjį titulą per šio klubo neilgą istoriją.
Panevėžio „Dembavos“ komandos sudėtis: Treneris ir komandos vadovas Saulius Dambrauskas, vartininkas Lukas Drasutis, Mantas Makutunovičius, Sahib Mammadov, Arūnas Šteinas, Francis Samuel Ogba, Abimbola Idowu Olainka, Jonas Lebedevas.
Sveikiname panevėžiečius iškovojusius Lietuvos paplūdimio taurę ir užsitikrinusius žaisti kitais metais Europos paplūdimio futbolo atkrintamajame etape Portugalijoje ir atstovauti Lietuvą.