Close

Sveikiname Panevėžio kraštą garsinusius futbolininkus

Vakar Optibet A lygos rungtynių tarp FK”Panevėžys” ir FK”Jonava” pertraukos metu buvo apdovanoti ir pagerbti Panevėžio kraštą daug metų garsinę buvę futbolininkai. Dovanas ir apdovanojimus įteikė Panevėžio apsakrities futbolo federacijos prezidentas D.Butkus ir knygos „Panevėžio futbolas 1920-2020” autorius G.Kalinauskas.
LFF ir Panevėžio AFF 60-čio proga sveikina, buvusį FK”Ekranas” vartininką, Lietuvos čempioną ir Taurės laimėtoją REMIGIJŲ KVEDARĄ.
87-ių metų sukakties proga buvo pasveikintas, buvęs FK”Ekranas” žaidėjas ZENONAS KARVECKAS. Jis buvo apdovanotas Lietuvos rinktinės marškinėliais ir specialiu LFF prizu.
Šiais metais savo šaunų 95-erių metų Jubiliejų atšventė futbolininkas, fechtuotojas, nusipelnęs Lietuvos artistas,mokytojas ekspertas VYTAUTAS SKRIPKAUSKAS. Vytautas 1945-1948m. žaidė puolėju Panevėžio „Žalgirio” /”Lokomotyvo”/,1949m. Vilniaus „Spartako” meistrų, 1950-1953m. Vilniaus „Dinamo” komandose.
Jubiliatas buvo apdovanotas Lietuvos futbolo rinktinės marškinėliais ir LFF III laipsnio ordinu „Už nuopelnus Lietuvos futbolui”.