Close

Vasaris – švietimo apie antidopingą jaunimo futbole mėnuo

Informuojame, jog Lietuvos masinio futbolo asociacija (MafA), Lietuvos moterų futbolo asociacija (LMFA) ir Lietuvos vaikų ir jaunių ugdymo futbolo asociacija (LVJUFA) patvirtino Antidopingo rekomendacijas ir Antidopingo etikos kodeksą, kurie galios minėtų asociacijų vykdomose varžybose ir renginiuose nuo 2021 metų sezono.

Pažymime, jog Vasaris paskelbtas edukacijos apie antidopingą jaunimo ir masiniame futbole mėnesiu. Šia proga mūsų svetainėje www.jaunimofutbolas.lt bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyrose Jaunimo futbolas LT bei Futbolas Visiems rasite straipsnius su trumpais pažintiniais videofilmais apie antidopingą. Peržiūrėta medžiaga bus naudinga Jums edukuojant futbolą žaidžiančias merginas ir vaikinus. Prisijunkite prie dopingo prevencijos kampanijos pasidalindami mūsų naujienomis.

Kviečiame išsamiai susipažinti su priimtomis jaunimo ir masinio futbolo Antidopingo rekomendacijomis bei Antidopingo etikos kodeksu. Šie du dokumentai gali būti naudojami kaip pagrindas parengti Jūsų organizacijos Antidopingo gaires.

Atviroji nuoroda: https://lff.lt/files/documents/763/Jaunimo%20ir%20masinio%20futbolo%20Antidopingo%20rekomendacijos.pdf

Atviroji nuoroda: https://lff.lt/files/documents/762/Jaunimo%20ir%20masinio%20futbolo%20Antidopingo%20etikos%20kodeksas.pdf