Close

2015 m. Naktinis futbolas 8×8 “HUMMEL” taurė

Naktinio futbolo 8×8 turnyro „Hummel“ taurė pogrupiai ir tvarkaraštis:

 

A pogrupis                                                           B pogrupis

1. Orfa                                                                1. Šaltinis

2. Baltic                                                               2. Aukštaitijos akmenys

3. G-Komanda                                                      3. Pirmoji Armada

4. Dream team                                                     4. Gal į sodą

5. Konsas                                                             5. Uliūnai

 

C pogrupis                                                           D pogrupis

1. Rėkliai                                                            1. Baltija

2. GTV Group                                                      2. Atomas

3. Drąsutis                                                          3. Ėriškiai

4. Paįstrio kapela                                                 4. Ukmergės united

  

 

Tvarkaraštis

 

A – aikštė                                                                                                   B – aikštė

22.00   Baltic – Konsas                                                                       Pirmoji Armada – Gal į sodą

22.25   G – Komanda – Dream team                                                    Uliūnai – Aukštaitijos akmenys

22.50   Rėkliai – Paįstrio kapela                                                           Atomas – Ėriškiai

23.15   GTV Group – Drąsutis                                                             Baltija – Ukmergės United

23.40   Orfa – G komanda                                                                  Gal į sodą – Uliūnai

00.05   Konsas – Dream team                                                             Šaltinis – Pirmoji Armada

00.30   Rėkliai – Drąsutis                                                                    Ėriškiai – Baltija

00.55   Paįstrio kapela – GTV Group                                                    Ukmergės United – Atomas

1.20     Orfa – Konsas                                                                        Uliūnai – Šaltinis

1.45     Baltic – Dream team                                                               Aukštaitijos akmenys – Gal į sodą

2.10     GTV Group – Rėkliai                                                                Baltija – Atomas        

2.35     Drąsutis – Paįstrio kapela                                                        Ukmergės United – Ėriškiai

3.00     Orfa – Baltic                                                                          Šaltinis – Aukštaitijos akmenys

3.25     G-Komanda – Konsas                                                              Pirmoji Armada – Uliūnai

3.50     Baltic – G-Komanda                                                                Aukštaitijos akm. – Pirmoji Armada

4.15     Orfa – Dream team                                                                 Gal į sodą – Šaltinis

FINALAI

4.30     C – B                                                                                        D –A   

4.55     A – C                                                                                        B – D

5.20     A –B                                                                                         C – D

Turnyro uždarymas