Close

5 turas pasibaigė staigmena

PAFF salės futbolo pirmenybėse jau sužaistas V turas, kuris buvo labai atkaklus ir įdomus.

V turo pirmosios rungtynės buvo tarp „Narjantos“ ir „Uliūnų“. Šį kartą stipresni pasirodė svečiai iš kupškio, kurie ir išsivežė namo pergalę 6:2.

Antrosios rungtynės buvo labai atkaklios ir įdomios, kuriose  susitiko „Orfa“ ir į čempionų titulą nusitaikę „Panevėžio balsas“. Labai gerai rungtynes pradėję „Orfos“ futbolininkai 8min. pirmavo 2:0. Bet „Panevėžio balso“ žaidėjai greitai išlygino rezultatą ir kelinys baigėsi lygiosiomis 2:2. Antrą kėlinį jau geriau pradėjo „Panevėžio balsas“ kurie pirmavo 4:2, tačiau likus iki rungtynių pabaigos 1min. „Orfa“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Tačiau patyrę „Panevėžio balso“ futbolininkai nenorėjo prarasti nei taško šiose rungtynėse sugebėjo per paskutinę minutę pelnyti dar du įvarčius ir laimėti rungtynes 6:4.

Trečiose V turo rungtynėse sustiko čempionate turintys nemažai ambicijų pakovoti dėl  medalių „Rėkliai“ ir „SC Baltic“. Gerai rungtynes pradėję „Rėkliai“ pirmavo 2:0, bet iki kėlinio pabaigos „SC Baltic“ pavyko sušvelninti rezultatą. Antro kėlinio pradžioje „SC Baltic“ komanda išlygino rezultatą, bet netrukus „Rėkliai“ pelnė du įvarčius ir vėl atitrūko. „SC Baltic“ nepasidavė ir vėl sušvelnino rezultatą iki vieno įvarčio. „Rėkliai“ buvo nelinkę rizikuoti ir turėdami daugiau žaidėjų savo sudėtyje spartino žaidimą ir pelnė dar du įvarčius. Rungtynių pabaigoje „SC Baltic“ dar pabandė užsikabinti ir pakovoti dėl taškų, bet „Rėkliai“ paskutinė minutę dar pelnė įvartį ir taip iškovojo pergalę rezultatu 6:3.

Ketvirtos turo rungtynės buvo žaidžiamos Rokiškyje, kur susitiko  vietos „Rokiškio FK“ ir „Atomas“. Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyva priklausė „Atomui“ kuris pirmavo visų rungtynių metu. Šeimininkams nepadėjo nei savi sirgaliai nei namų sienos. Taigi „Atomas“ galingai sužaidęs rungtynes išvykoje, namo parsivežė pergalę rezultatu 7:4.

Paskutinės V turo rungtynės buvo žaidžiamos antradienį, kuriose susitiko LFF salės taurėje besiruošiantys dalyvauti „Sportidus“ ir visada dėl aukščiausių apdovanojimų kovojantys „Aukštaitijos Akmenys“. Rungtynės prasidėjo labai netikėtai, iškarto nuo pat pradžių į priekį išsiveržė „Sportidus“ 2:0 ir pirmavo iki pirmo kėlinio vidurio. Paskui „Aukštaitijos Akmenys“ išligino rezultatą, bet „Sportidus“ netrukus ir vėl jį persvėrė ir po pirmojo kėlinio pirmavo 3:2. Po pertraukos „Akmenys“ išlygino rezultatą, bet „Sportidus“ ir vėl jį persvėrė iki dviejų įvarčių skirtumo. Rungtynių pabaiga buvo labai atkakli, „Aukštaitijos Akmenys“ kilo į lemiamą šturmą ir pabaigoje sušvelnino rezultatą iki vieno įvarčio. Bet tą dieną sėkmė vis tik lydėjo „Sportidus“ komanda ir jiems pavyko atsilaikyti, komandoms apsikeitus dar po įvartį pergalę rezultatu šventė „Sportidus“ rezultatu 6:5.

Sekantis PAFF salės futbolo pirmenybių turas bus žaidžiamas šeštadienį (vasario 21d.).