Close

85 – ojo jubiliejaus proga sveikiname futbolo veteraną Stasį Madeikį

Penktadienį Panevėžio „Aukštaitijos“ sporto komplekso stadione per FK „Panevėžys” ir FK „Trakai B” varžybas pasveikintas futbolo veteranas Stasys Madeikis švenčiantis 85 – erių metų jubiliejų.

 

Stasys Madeikis per savo futbolininko karjerą žaidė Panevėžio Maisto Sporto Klubo (MSK), Panevėžio „Statybos”, Vilniaus „Spartako” (vėliau pervadinta „Žalgirio” vardu) komandose, gynė Lietuvos vyrų rinktinės garbę. Stasys minimas kaip vienas geriausių to meto Lietuvos atakuojančio saugo pozicijos žaidėjų. Su Panevėžio „Statybos“ komanda 1963 metais iškovojo čempionų vardus, 1954 metų Lietuvos čempionato rezultatyviausias žaidėjas.

Apie Stasį vyresnės kartos panevėžiečiai geru žodžiu atsiliepia ne tik kaip futbolininką, bet ir linksmą, nuotaikingą komandos draugą, turėjusį pasisekimą aistruolių tarpe ir už aikštės ribų.

Lietuvos Futbolo federacija (LFF) už aukštus pasiekimus futbole, Stasį Madeikį apdovanojo II laipsnio LFF ordinu, kurį penktadienio vakarą įteikė Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentas Virginijus Baltušnikas. Savo ruožtu jaunoji FK „Panevėžys“ karta nudžiugino Jubiliatą gražiu žaidimu ir padovanota pergale.

Linkime Stasiui geros nuotaikos ir sveikatos.