Close

A.Kunčinos futbolo turnyras

Salės futbolo sezonas jau prasideda. Ir prasideda nuo tradicinio salės futbolo turnyro A.Kunčinos taurei laimėti.

Šis turnyras PFA ir PAFF organizuojamas jau 31 kartą. Šį kartą turnyras vyks š.m.lapkričio 22;23 ir jei prireiks 29d.Turnyre dalyvaus ne daugiau 16 komandų.Komandos bus suskirstytos į keturius pogrupius po 4 komandas. Pogrupiuose komandos užėmusios pirmąsias vietas, kovos dėl 1-4 vietų, antrąsias vietas užėmusios komandos kovos dėl 5-8 vietų ir t.t. (turnyro formatas gali keistis jei dalyvaus mažiau komandų nei planuota). Turnyre komandos užėmusios 1-4 vietas, iš karto pateks į Kalėdinio futbolo turnyro finalinį etapą.

Turnyras vyks KKSC sporto salėje (Šermukšnių g.). Žaidžiama bus du kėliniai po 15min., pagal salės futbolo taisykles su kaikuriais pakeitimais. Turnyre teisėjaus geriausi Panevėžio apskrities teisėjai.

Komandos norinčios dalyvauti turnyre turės užsiregistruoti. Registracija vyks tik el.paštu: staskung@gmail.com Komandos paštu turi atsiūsti info: komandos pavadinimas; žaidėjų sąrašą su vardais, pavardėmis ir gimimo data (komandoje ne daugiau 15 žaidėjų); komandos vadovo vardas, pavardė, tel.nr.

Registracija prasideda lapkričio 11d. ir baigiasi lapkričio 16d.20val.

Turnyro startinis mokestis yra 300lt. Startinio mokesčio visą sumą komandos vadovas turi sumokėti iki pirmų savo komandos rungtynių turnyre.

Turnyro nuostatus rasite skyriuje „Dokumentai“.

Smulkesnė informacija apie turnyrą tel.865390578

Kviečiame visas komandas dalyvauti 31-ąjame A.Kunčinos futbolo turnyre.