Close

A.Kunčinos turnyro nugalėtoja FK „SC Baltic” komanda

Savaitgalį pasibaigė Panevėžio futbolo akademijos ir Panevėžio apskrities futbolo federacijos organizuojamas tradicinis jau 31-asis A.Kunčinos salės futbolo turnyras.

 

Turnyre kuris vyko 3 dienas dalyvavo 10 komandų iš Panevėžio apskrities. Tai FK „Orfa”; SK „Rėkliai”, FK „Ekrano veteranai”; FK „Fokusas”; FK „Ąžuolas”; FK „Sportidus”; FK „SC Baltic”, SK „Stop”; SK „Atomas”; PFA-SVM.Komandos buvo suskirstitos į du pogrupius A ir B po 5 komandas. Pogrupiose komandos užėmusios 1-2 vietas ir iš abiejų pogrupių geriausia  trečia komanda, veliau pateko į C pogrupi ir turnyre kovojo dėl 1-5 vietų. Komandos pogrupiose užėmusios 3-5 vietas pateko į D pogrupį ir toliau kovojo dėl 6-10 vietų. Inirtingos kovos vyko ir viename ir kitame pogrupyje, visi norėjo patekti pagrindinį penketuką, kuriame įgyjama teisė toliau kovoti dėl medalių ir dėl teisės patekti į finalinį Kalėdinio turnyro etapą (kuris vyks gruodžio viduryje). Iš A pogrupio į C pogrupį pateko SK „Rėkliai” (10tašk.) užėmę pirmą vietą grupėje aplenkę FK „Orfa” (10 tašk.), dėl geresnio įvarčių santykio, nes tarpusiavio šių komandų susitikimas baigėsi lygiosiomis. Be Rėklių ir Orfos į kitą etapą kovoti dėl medaliu taip pat pateko FK „Ąžuolas”, kaip geriausia rezultatą turinti trečia komanda grupėse. Iš B grupės į C pogrupį pateko FK „SC Baltic” (10tašk.) pirmi grupėje ir SK „Atomas” (7tašk.) likę antri. Kitos likusios komandos iš abiejų pogrupių užėmusios žemesnes vietas pateko į D grupę ir kovojodėl 6-10 vietų. D grupėje geriausiai kovoti sekėsi  vyriausiems ir jauniausiems turnyro komandoms. FK „Ekrano veteranai” turnyre iškovojo 6 vietą, jaunieji PFA-SVM žaidėjai 7 vieta, aštunti liko SK „Stop”, devinta vietą iškovojo FK „Fokusas” ir 10 liko FK „Sportidus”.

Pogrupiose komandos užėmusios pirmąsias vietas į C grupę atsinešė po 2 „auksinius” taškus, antras vietas užėmusios komandos po 1 „auksinį”tašką, trečia geriausia komanda patekusi į C grupę atėjo be taškų. Kaip vėliau išaiškėjo nesėkmingiausiai šioje grupėje sekėsi kovoti SK „Atomas” komandai kurie grupėje patyrė visus 4 pralaimėjimus ir turnyre liko penkti. Įdomiai susiklostė įvykiai dėl pirmos ir trečios vietų. Dėl trečios vietos dvikovoje tarp „Orfos” ir „Ąžuolo” pergalę rezultatu 4:3 iškovojo „Ąžuolas” ir turnyre būtu laimėję medalius, tačiau Orfos vienas atsineštas taškelis iš grupės leido jiems aplenkti Ąžuolą ir taip turnyre užimti trečią vietą. Rungtynės kurios lėmę taurės laimėtoją tarp SK „Rėkliai” ir FK „SC Baltic”, susiklostė dar dramatiškiau. Abi komandos iki tarpusavio dvikovos turnyre keliavo vienodai, neturėjo pralaimėjimų tik po vienas lygiąsias. Tarpusavio rungtynes geriau pradėjo „Rėkliai” kurie antro kėlinio pradžioje jau pirmavo 4:1, tačiau „SC Baltic” neketino pasiduoti ir pakeitus vartininką 5 žaidėju rezultatą sugebėjo išlyginti per kelias minutes. Toliau dvikova galėjo pasisukti ir vienos ir kitos komandos naudai, progų išsiveržti turėjo ir vieni ir kiti. Artėjant dvikovai prie pabaigos pasižymėjo „SC Baltic” ir išsiveržė į priekį, „Rėkliai” dar bandė pakeisti rezultatą ir sužaisti nors lygiosiomis, tačiau paskutinėmis sekundėmis praleido dar vieną įvartį su sirena skelbiančia rungtynių pabaigą. Po „SC Baltic” pergalės rezultatu 6:4, jau buvo aišku, kad „SC Baltic” tapo 31-ojo A.Kunčinos turnyro nugalėtojais.

 

REZULTATAI IR TURNYRINĖS LENTELĖS