Close

Apdovanoti Panevėžio futbolui nusipelnę žmonės

Panevėžio miesto savivaldybės rengtame sportininkų ir sporto trenerių apdovanojimų vakare buvo apdovanotas gausus būrys Panevėžio futbolui nusipelniusių žmonių.

 

Pirmoje nuotraukoje apdovanotas Romas Kazlauskas, kuris žaidė Vilniaus „Žalgiryje“, kiek vėliau jis persikėlė į Panevėžį, kur ir tęsė savo futbolininko karjera, buvo vienas pagrindinių žaidėjų, komandos kapitonas, o vėliau tapo treneris.

Antroje nuotraukoje III laipsnio ordinas buvo skirtas Kazimierui Katelei, 1968 m. Lietuvos čempionas su FK „Statyba“.Kazimieras šiuo metu sunkiai vaikšto, todėl apdovanojimą atsiėmė jo žmona.

Trečioje nuotraukoje Jonas Masilionis. 1966 m. bronza, 1968 m.  auksas Lietuvos čempionate už FK „Statybą“.

Ketvirtoje nuotraukoje Valdemaras Šteinas. Valdemaras iki šiol yra vienas garbingiausių ir labiausiai nusipelniusių Panevėžio miesto futbolo asmenų. Jis keturis dešimtmečius buvo vienas svarbiausių ir kertinių Panevėžio futbolo klubo „Ekranas“ žmonių. Kartu su „Ekranu“ Valdemaras net 16 kartų tapo įvairių turnyrų čempionu, o 17 kartų tapo prizininku.

Penktoje nuotraukoje Albertas Klimavičius. 1985, 1993 m. Lietuvos futbolo čempionas (kaip žaidėjas)1995,1998 m Lietuvos taurės laimėtojas (kaip žaidėjas). Treniruotos komandos: FK „Ekranas“, FK „Vėtra“, FK „Pakruojis“, FK „Panevėžys“.

Šeštoje nuotraukoje Paulius Štaliūnas. Žaidė FK „Ekrano“, FK „Statyba“ Panevėžio komandose.

Septintoje nuotraukoje Ronaldas Misiūnas. Perspektyviausias FK „Panevėžio“ žaidėjas.

Aštuntoje nuotraukoje Arūnas Šteinas. Salės futbolo komandos FK „Baltija“ geriausias žaidėjas.