Close

“Aukštaitijos” pirmenybes laimėjo “Rokiškio FK”

Šiemet nusprendus dviems federacijoms PAFF ir UAFA surengti bendrą čempionatą 11X11 jos buvo pavadintos “Aukštaitijos” pirmenybėmis. Pirmenybėse dalyvavo 8 komandos iš Pasvalio, Kupiškio, Rokiškio, Anykščių ir Panevėžio.

Pirmenybės vyko dviejų ratų sistema. Čempionatas buvo labai įdomus ir į čempionų titulą beveik iki čempionato pabaigos pretendavo 4 komandos. “Aukštaitijos” pirmenybių nugalėtojais tapo “Rokiškio FK”, antrą vietą čempionate iškovojo Panevėžio SK “Rėkliai”, treti liko FSK “Anykščiai”.

Čempionate buvo apdovanoti ir geriausi žaidėjai:

Rezultatyviausiu tapo: Agnius Sadauskas SK”Rėkliai”

Geriausiu vartininku pripažintas: Šarūnas Kazlauskas FC “Kagrė”

Geriausiu gynėju pripažintas: Dainius Staniulis “Rokiškio FK”

Geriausiu saugu pripažintas: Andrius Švagždys FSK “Anykščiai”

Geriausiu puolėju pripažintas: Giedrius Lekandra “Rokiškio FK”

Po “Aukštaitijos” pirmenybių apdovanojimų vyko vienos dienos “Aukštaitijos” taurės futbolo turnyras 7X7. Turnyre dalyvavo komandos dalyvavusios “Aukštaitijos” pirmenybėse. “Aukštaitijos” taurę laimėjo SK “Rėkliai” finale po baudinių serijos nugalėję “Rokiškio FK”.

Čempionatui pasibaigus futbolas iš stadionų keliauja į sales. Jau lapkričio 22d, 23d ir 29d. organizuojamas tradicinis A.Kunčino futbolo turnyras.