Close

“Aukštaitijos” pirmenybėse dalyvaujančių komandų dėmesiui

“Aukštaitijos” pirmenybėse (LFF III-lyga) dalyvaujančios visos komandos, nuo šio sezono privalo būti užsiregistravusios FIS (futbolo informacinė sistema). Tik šioje sistemoje užsiregistravusios komandos galės dalyvauti pirmenybėse.

 

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pradėjo vykdyti visuotinę Lietuvoje veikiančių futbolo klubų registraciją. Jos tikslas yra suregistruoti visus Lietuvoje veikiančius klubus (profesionalų, mėgėjų, jaunių, moterų ir t.t.).

 

Kiekvienam užregistruotam klubui bus suteiktas specialus numeris, pagal kurį bus galima identifikuoti kurioje apskrityje klubas vykdo veiklą, o taip pat kuriose čempionatuose ar pirmenybėse jis dalyvauja.

 

Užsiregistravęs klubas tampa oficialiai registruotu futbolo bendruomenės nariu ir gali dalyvauti visuose Lietuvos futbolo federacijos ir federacijos asociacijų rengiamuose čempionatuose, pirmenybėse, taurės varžybose.

 

Registruotos komandos bus patalpintos FIS sistemoje (futbolo informacinė sistema), kartu su klubų kontaktiniais duomenimis. Ši registracija yra dalis 2010-2020 metų Lietuvos futbolo strategijos uždavinių.

  • Registracija vykdoma per internetinę prieigą http://lff_klubo_registracija.baco.lt/
  • Registracijos sąlyga – klubas privalo būti įregistruotas kaip juridinis vienetas.
  • Įstaigos privalo užsiregistruoti iki gegužės 1d.
  • Užsiregistravęs klubas/įstaiga gauna įdentifikacinį numerį.
  • Užsiregistravęs klubas/įstaiga tampa registruotu Lietuvos futbolo junginiu.

Kontaktas pasiteiravimui:

+37060371894