Close

Baigėsi 14-asis tradicinis V.Matuzo mažojo futbolo turnyras

Šių metų gruodžio 13-14 ir 16 dienomis Panevėžyje vyko 14 -asis V.Matuzo vardo mažojo futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo 49 komandos iš Kėdainių, Kupiškio, Pasvalio ir Panevėžio miesto bei apskrities komandos.

Renginys truko tris dienas. Dvi dienas komandos žaidė dėl patekimo į finalinį etapą, į kurį pateko 16 komandų. Čia ekipos rungtyniavo olimpine sistema – pralaimėjai iškrenti. Finalinę dieną visos rungtynės sulaukė didelio susidomėjimo, buvo sunku nuspėti, kuti komanda laimės.
Finalą pasiekė dvi komandos – FK „Ekranas” jaunimui bei Kėdainiams. Lemiamas rungtynes po atkaklios kovos 4:3 laimėjo FK „Ekranas” jaunimo komanda.

 Visas tris dienas futbolas salėje buvo prikaustęs futbolo sirgalių dėmesį, tribūnos buvo sausakimšos. Kiekvienose rungtynėse, kurios vyko po 25 min, buvo demonstruojamas aukšto lygio futbolas.

Turnyro nugalėtojams buvo įteikta specialiai šiam turnyrui nukaldinta originali taurė.

 

 

 

I – IV vietos laimėtojai buvo apdovanoti UAB „Orgsitus” įsteigtais Canon prizais.
Viso turnyro metu organizatoriai rinko nominantus :
Geriausias turnyro žaidėjas – Marius Činikas (Kėdainiai)
Geriausias turnyro vartininkas – Marius Suvaizdis (FKE jaunimas)
Naudingiausias turnyro žaidėjas – Tomas Salamanavičius (FKE jaunimas)
Vyriausias turnyro žaidėjas – Vytautas Šteinas („FK „Senjorai”)
Jauniausias turnyro žaidėjas – Jonas Lebedevas (Foras)
Visi laureatai buvo apdovanoti sportinės aprangos firmos „Hummel” įsteigtais prizais.

Turnyro organizatoriai (PFA) apdovanojo ir V.Matuzą firminiais Lietuvos futbolo rinktinės marškinėliais su 14 numeriu, nes jau 14 kartą toks sporto renginys įvyksta Panevėžyje.

Turnyro lentelę galite pamatyti čia.

Didelį Ačiū norisi pasakyti rėmėjams , kurie prisidėjo prie turnyro organizavimo, tai – Firma „Hummel”, UAB „Orgsitus”, „Canon”, „Autulė”, „Panevėžio Eglė”, „Bičiulis”, dienraščiams „Panevėžio Balsas” ir „Sekundė”, Panevėžio kūno kultūros ir sporto centrui.

Šių metų futbolo turnyrai, kuriuos organizavo Panevėžio futbolo akademija ir Panevėžio apskrities futbolo federacija jau baigiasi, todėl norisi pasakyti didelis Ačiū visoms komandos, žaidėjams , kurie ištisus metus buvo kartu sporto renginiuose.
Iki susitikimų kitais metais!