Close

Balandžio 28-ą dieną įvyko ketvirtasis “ASG-HUMMEL” taurės etapas

Praėjusį savaitgali (04-28) įvyko ketvirtasis etapas futbolo turnyre „ASG-HUMMEL“ taurei laimėti. Į šį turnyrą atvyko 13 komandų. Šį futbolo turnyrą Panevėžio apskrities futbolo federacija ir visi futbolo megėjai paskyrė Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamam berniukui iš Panevėžio ir turnyro metu rinko lėšas išpildyti jo svajonei. A divizione antrame etape varžėsi 8 komandos, B divizione 4 komandos.

Turnyras prasidėjo 13:00val. Dėl pirmosios vietos kovojo 4 komandos „Ąžuolas“, FK „Laikas-Orfa“, FC Kupiškis, SC“Baltic Flora Expres“ . Pirmame pusfinalyje susitiko SC“Baltic Flora Expres“ – Ąžuolas, kur šventė pergale SC“Baltic Flora Expres“. Kitame pusfinalyje susitiko FC Kupiškis – FK „Laikas-Orfa“, komandom neužteko laiko įrodyti, kurie stipresni ir sušvilpus teisėjui varžybų pabaiga rezultatas buvo lygus. Tad viską lėmė baudiniai, kur FC Kupiškio vartininkas Lukas Drasutis įrodė,kad šį susitikimą jis yra stipresnis.FC Kupiškis šventė pergale. Dėl trečiosios vietos susitiko „Ąžuolas“ – FK „Laikas-Orfa“. Pergale šventė „Ąžuolas“. Finale susitiko SC“Baltic Flora Expres“ – FC Kupiškis, kur taip pat neužteko viso varžybų laiko išsiaiškinti, kuri komanda verta čempionų vardo. Pasibaigus pagrindiniam rungtyniui laikui rezultatas buvo 1:1.  Savo sunkiu darbu Lukas Drasutis dar kartą įrodė, kad šiame etape jis yra geriausias vartininkas ir kad šį etapą čempionais verti tapti FC Kupiškis. FC Kupiškis, buvo apdovanoti trečiojo etapo taure,Lays traškučiais. Geriausias A diviziono „Lays“ vartininkas Lukas Drasutis iš komandos FK „Laikas-Orfa“ buvo apdovanotas „Lays“ taure ir Lays traškučiais.

A diviziono rezultatyviausi žaidėjų sąrašas po ketvirto etapo: 
1. Tomas Nemanis (SC „Baltic Folra Expres“) 14 įvarčių. 
2. Edvinas Užinskas („Ąžuolas) 13 įvarčių.
3. Simonas Gailiūnas (FK „Laikas-Orfa“) 12 įvarčių.
4. Tomas Malinauskas (FK „Laikas-Orfa“) 12 įvarčių.

A diviziono taškų lentelė po ketvirtojo etapo:
1. „Ąžuolas“ 26 tšk.
2. „Baltic Flora“ 26 tšk
3. FK „Laikas-Orfa“ 23 tšk
4. FC „Kupiškis“ 21 tšk
5. PSSK „Atomas“ 20 tšk
6. FK „Biržai“ 18 tšk
7. FK „ 2000“ 10 tšk.

28d. 15:00val. Startavo B diviziono varžybos.

B divizione varžėsi 5 komandos. FK Focus, Šaltinis, Service Line, Dream Team ir Naujamesčio Vėtra.
Pirmi be pralaimėjimu liko Service line komanda.

B diviziono rezultatyviausi žaidėjų sąrašas po ketvirto etapo:
1. Donatas Tarulis „Uliūnai“ 21 įvartis.
2. Ernestas Bubulis „Uliūnai“ 18 įvarčių.
B diviziono taškų lentelė po antrojo etapo:
1. „Uliunai“ 10tšk
2. „Service line“ 9tšk
3. Šaltinis 5tšk.
4. „FK FANAS“ 4 tšk
5. FK „Rokiškis“ 3 tšk

Aukštaitijos sporto grupė ir Panevėžio apskrities futbolo federacija dėkoja futbolo komandoms už tai, kad prisidėjo prie Dominyko svajonės išpildymo. AČIŪ mūsų partneriams, kad prisidėjote prie Dominyko svajonės. Lays LietuvaRimanto Kaukėno paramos grupėCosmos Kavos ir kokteilių baras,Panevėžio miesto savivaldybėPanevėžio apskrities futbolo federacija,Royal Grožio Ir Terapijos KabinetasUAB “Rezus.lt”UAB „Sporto kalvė“,A.V. Čimolonskų ūkisAutoservisas “Service line”TIK PIZZAShotasCo Co DekoGNUBasket