Close

„Baltija“ namuose be vargo įveikė „Auską“

„Futsal A lyga“ triuškinančią pergalę iškovojo lygos lyderė Panevėžio „Baltija“, kuri namuose 7:2 (4:0) nugalėjo Alytaus „Auską“.

Jau pirmąją rungtynių minutę „Baltiją“ į priekį išvedė Tomas Nemanis – 1:0, o 4-ąją minutę panevėžiečių persvarą dar labiau padidino Lauras Januševičius – 2:0. 4-ąją kėlinio minutę, už nesportišką elegesį geltonos kortelės buvo parodytos šeimininkų komandos žaidėjui Deividui Milonaičiui ir „Auskos“ futbolininkui Dariui Cibulskui. Aktyviai žaidusi „Baltija“ jau pirmajame kėlinyje atrodo norėjo sudėti visus taškus ant „i“. 10-ąją minutę Donatas Paulauskas dar labiau padidino panevėžiečių persvarą – 3:0. Jo pavyzdžiu pasekė ir komandos draugas Arūnas Šteinas, po kurio tikslios atakos „Baltija“ išsiveržė į priekį jau 4:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui, 24-ąją rungtynių minutę, penktąjį savo komandos įvartį pelnė Lauras Januševičius ir leido „Baltijai“ pirmauti rezultatu 5:0. Nors ir įtikinamai pirmaudami, „Baltijos“ žaidėjai neatsipalaidavo, o 32-ąją minutę D. Paulauskas pelnė savo antrąjį įvartį, po kurio panevėžiečiai triuškino savo varžovus jau 6:0. 33-ąją minutę varžovų gynybą pagaliau pralaužė ir „Auska“, o įvartį pelnė Marius Šarkelis (1:6). Besibaigiant kėliniui, 37-ąją minutę dar kartą pasižymėjo A. Šteinas (7:1). Paskutinę minutę „Auskos“ atsilikimą įvarčiu dar kiek sušvelnino Modestas Atmanavičius (2:7), tačiau tai mažai keitė rezultatą, o „Baltija“ šventė pergalę rezultatu 7:2.

(Foto: Arūnas Kisielius)