Close

Dienraščio Sekundė taurė iškeliavo į Daugpilį

Panevėžio futbolo akademijos sporto salėje vyko tarptautinis futbolo turnyras Panevėžio dienraščio „Sekundė” taurei laimėti. Aikštelėje varžėsi patys mažiausi PFA auklėtiniai, kuriems yra tik 6 – 7 metukai. Savo didžiuliu noru ir kovingumu jaunieji futbolininkai nenusileido didžiausiems sporto meistrams.

Į Aukštaitijos sostinę suvažiavo komandos iš Šiaulių, Kauno, Kėdainių ir Daugpilio. Iš viso turnyre varžėsi 8 komandos. Panevėžiečiai sportuoti pradėjo tik nuo rugsėjo mėnesio, todėl tikėtis didelių sportinių laimėjimų dar per anksti. Jų visos pergalės dar ateityje. O štai svečių komanda iš Daugpilio jau sportuoja 3 metus, pirmoji jų treniruotė įvyko , kai jiems buvo 4 – 5 metukai. Jie ir tapo turnyro nugalėtojai, įveikę visus varžovus. Antrąją vietą iškovojo Kauno „Ąžuolo” komanda. III – Kėdainiai, IV – Kauno „Tauras”, V – Panevėžio FA – 1, VI – Panevėžio – 2, VII – Šialulių FA – 1, VIII – Šiaulių FA – 2 komanda.

Panevėžio pirmoje komandoje žaidė : Ąžuolas Targonauskas, Rokas Valčiukas, Dovydas Burba, Džiugas Žilinskas, Mindaugas Zelionka, Benas Jančys, Jokūbas Jasikonis, Rėjus Mitkus, Jonas Navarauskas, Matas Dobelevičius, Karolis Giknius, Adomas Stirka, Kristupas Petrėtis, Eividas Rinius, Benas Adamonis. Treniruoja treneris Giedrius Juzelėnas.

Turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti gražuole taure, žaidėjai medaliais ir atminimo diplomais. Prizininkams įteikti medaliai ir specialūs diplomai. Visiems likusiems varžybų dalyviams įteikti firminiai dienraščio „Sekundė” diplomai. Taip pat kiekviena komanda buvo pavaišinta ir saldžiais prizais.

Po turnyro PFA direktorius D.Butkus dėkojo komandoms, jų treneriams , tėveliams, kurių dėka šie vaikučiai atvyko į šitą puikų renginį. Organizatoriai palinkėjo sėkmės ateinančiuose turnyruose ir čempionatuose.