Close

Emocingose rungtynėse „Inkaras“ nepasigailėjo „Baltijos“

„Futsal A lyga“ aštuntojo turo mače pergalę šventė Kauno „Inkaras“, kuris namuose rezultatu 10:1 (2:0) įtikinamai nugalėjo turnyro lyderę Panevėžio „Baltiją“.

Rungtynės prasidėjo nervingai ir jau pačioje pradžioje netrūko emocijų abiejų ekipų stovyklose. Jau 6-ąją rungtynių minutę geltona kortele buvo nubaustas „Inkaro“ žaidėjas Audrius Markevičius. 11-ąją minutę pirmuoju įvarčiu rungtynes atidarė Kauno ekipos žaidėjas Henrikas Grigas, kuris puikiu smūgiu į vartus išvedė savo komandą į priekį – 1:0. 18-ąją minutę „Inkaro“ pranašumą dar labiau padidino Audrius Juozaitis (2:0).

Prasidėjus antrajam kėliniui, 23-ąją minutę buvo įspėtas ir geltoną kortelė gavo „Baltijos“ žaidėjas Donatas Paulauskas. Vos po minutės, „inkarietis“ Dainius Liutkus kauniečių pranašumą dar labiau padidino, kai tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus – 3:0. 28-ąją minutę D. Liutkus pasižymėjo puikiu perdavimu, po kurio komandos draugas Marius Tamulis „Inkarą“ išvedė į priekį jau rezultatu 4:0. 31-ąją minutę, į priekį pabėgęs Nerijus Mačiulis baigė dar vieną sėkmingą „Inkaro“ ataką, po kurios persvara šoktelėjo dar labiau – 5:0.

32-ąją minutę buvo parodyta dar viena geltona kortelė. Šį kartą už žaidėjų keitimosi taisyklių pažeidimą geltoną kortelę teisėjai parodė „inkariečiui“ H.Grigui. 34-ąją minutę, rungtynių rezultatą dar labiau padidino A. Juozaitis – 6:0.

N. Mačiulis, likus žaisti iki rungtynių pabaigos 3 minutes, dar kartą padidino „Inkaro“ pranašumą – 7:0, o dar po minutės, tas pats žaidėjas pelnė ir dar vieną įvartį iš eilės – 8:0. Devintąjį ir simbolinį, dešimtą įvartį, pelnė A. Juozaitis, o rezultatas tapo labiau nei triuškinantis – 10:0. Per likusį rungtynių laiką „Baltijai“ pavyko pasižymėti vienu įvarčiu, kurį pelnė Arūnas Šteinas ir kiek sušvelnino rezultatą – 1:10, tačiau nepaisant to, „Inkaras“ šventė triuškinančią pergalę – 10:1.

(Foto: Rokas Tenys)