Close

FK Ekrano senjorai tarptautinio futbolo veteranų turnyro nugalėtojai

 

 

Šių metų birželio mėn. 9-10  dienomis Latvijos Respublikos mieste Daugpilyje vyko tarptautinis futbolo veteranų turnyras. Jame dalyvavo  keturių giminingų miestų komandos. 

Šeimininkai BFC Daugavpils veteranai, Torpedo Žodino /Baltarusija/, Mytiščių Mytiščiai /Rusija/ ir mūsų miesto  FK Ekrano senjorai komandos. Šis tradicinių tapęs turnyras vyksta nuo 2002 metų, bet Daugpilyje šiais metais buvo tik antrasis. Panevėžyje paprastai jis vyksta  rugsėjo mėn. pirmąją savaitę ir tai bus jau dešimtasis turnyras. Žodino mieste lapkričio mėn. paskutinį savaitgalį bus jau keturioliktasis. Mytiščių veteranai yra šio turnyro iniciatoriai. Vasario mėn. vyks jau šešioliktasis futbolo turnyras. Panevėžio FK Ekrano senjorai pirmose turnyro rungtynėse su Torpedo veteranais tiesiog pribloškė savo geru žaidimu varžovus ir įveikė juos rezultatu 4-1/ K. Vaškelis 2, T.Abromavičius ir A.Grinkus/. Šeimininkai sužaidė taikiai 0-0 su Mytiščių veteranais. Antrose rungtynėse po labai įtemtos kovos, pralaimint didžiąją dalį rungtynių 0-1,rungtynių pabaigoje pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį. Jo autoriumi tapo K.Vaškelis. Daugpilio veteranai sekančiose varžybose 2-1 įveikė Žodino miesto veteranus. Trečiose FK Ekrano senjorų rungtynėse su šeimininkais sprendėsi pirmos vietos laimėtojas. Tai buvo turnyro puošmena,aikštėje liejosi veteraniškos aistros,vyko bekompromisinė kova. Po D. Domaševičiaus pasiekto įvarčio panevėžiečiai išsiveržė į priekį, tačiau jau po 5 min. varžovai įmušė  atsakomąjį įvartį. Toliai vyko įnirtinga ir graži kova, progos keitėsi tai prie vienų ,tai prie kitų vartų. Antro kėlinuko pradžioje vėl pavyko pasižymėti mūsų miesto veteranams įvartį pasiekė Artūras. Varžovai užgulė vartus, tačiau didžiąją antro kėlinuko dalį sekėsi sėkmingai apginti savo vartus. Likus 5 min varžovai po gražaus derinuko  išlygino rezultatą.Likusį laiką šeimininkai įnirtingai atakavo, tačiau sėkmingas vartininko E.Juškos žaidimas. leido rungtynes baigti lygiosiomis 2-2.Šio taško pakako, kad panevėžiečiai taptų  tradicinio tarptautinio futbolo veteranų turnyro nugalėtojais, nes Mytiščiai sužaidė  0-0 su Torpedo veteranais.

Turnyrinė lentelė:                                                                              

1. Panevėžio FK Ekrano senjorai    3      5 tšk.   7-4                                  

2. BFC Daugavpils                        3      5tšk     4-3                                        

3. Mytiščių Mytiščiai                     3     3tšk      1-1                                            

4. Žodino Torpedo                      3     1tšk      2-6            

 

Geriausiu turnyro vartininku tapo  mūsų veteranų žaidėjas E. Juška, o rezultatyviausias su  trimis įvarčiais irgi mūsiškis K. Vaškelis. Šiame turnyre Panevėžio FK Ekrano senjorams atstovavo  A.Grinkus,E.Matulevičius, A.Pavlijus, D.Domaševičius, V.Bikinas, V.Janonis, V.Savickas, S.Vilniškis, M.Pažemeckas, V.Baltušnikas, naujasis klubo prezidentas T.Abromavičius, uteniškiai – D.Širvys ir K.Vaškelis, buvę panevėžiečiai, bet dabar gyvenantys Vilniuje-S. Danisevičius, R.Baltušnikas , V.Kunickas, vilniečiai  D. Baltiejus, E.Juška, V.Petraitis ir Artūras. Komandos vadovas R. Čižas.                                                  

Panevėžio FK Ekrano senjorai dėkoja pagrindiniam rėmėjui A.Michelsonui, naujai išrinktam PAFF prezidentui D.Butkui ir LFF padėjusiems išvykti į šį turnyrą.