Close

Futbolo bendruomenėms – solidi parama

Šeštadienį intriguojančių LFF I lygos rungtynių „Panevėžio“ ir Vilniaus MRU pertraukos metu į aikštę skubėjo įvairių mūsų miesto organizacijų, mėgėjiškų futbolo klubų atstovai.

Panevėžio apskrities futbolo federacijos vadovas Virginijus Baltušnikas išdalino LFF futbolo populiarinimo programos „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“ paramą – kamuolių komplektus.

Šis šalies futbolo federacijos projektas startavo gegužės pabaigoje, per 2 paraiškų teikimo etapus išdalinta apie 60 futbolo aikštelių, iš jų 8-ios bus įrengtos Panevėžio apskrityje. Be to, mūsų miesto ir rajono futbolo bendruomenėms atiteko 7 vartų komplektai bei apie 300 kamuolių.

Futbolo bendruomenės, ugdymo įstaigos ir įvairūs klubai paraiškas inventoriui gauti gali teikti iki 2016-ųjų pabaigos.

„Ši programa dar nesibaigė, ugdymo įstaigos, mėgėjiški klubai gali teikti paraiškas ir toliau. Į paramą gali pretenduoti ir jau gavę paramą klubai ar ugdymo įstaigos. Niekas nedraudžia gavus kamuolius, ir vėl kreiptis su paraiška. Jei matysime, kad ta organizacija aktyvi, pavyzdžiui, mokykla dalyvauja moksleivių čempionatuose, paramos komisija atsižvelgs į tai ir galės skirti dar 10 ar daugiau kamuolių“, – kalbėjo PAFF vadovas Virginijus Baltušnikas.

Jis pažymėjo, kad futbolo vartų komplekto paramą gali gauti tos organizacijos ar klubai, kurie realiai turi galimybę naudotis savo aikšte. Todėl futbolo vartus gavo nemažai mokyklų, kurios turi savo sporto aikštynus.

„Kamuolių, vartų dar tikrai yra. Raginu nespausti futbolo bendruomenes, ugdymo įstaigas, mėgėjiškus klubus ir toliau aktyviai pretenduoti į šio projekto įvairią paramą. Kol turės LFF ką dalinti, tol šis projektas ir bus aktualus, bet yra paprasta patarlė: kas pirmi, tie gudresni“, – kalbėjo V. Baltušnikas.

Pasak jo, 95-97 procentai paraiškų yra tvirtinamos, o jas užpildyti nėra sudėtinga. Į paramą negali pretenduoti fiziniai asmenys, realiai aktyvią futbolo bendruomenę turi atstovauti juridinis asmuo (sporto klubas, asociacija, švietimo ir ugdymo įstaiga).

Šios programos metu Lietuvoje bus įrengta 10 naujų futbolo aikščių, 100 mažojo futbolo aikštelių, išdalinta 1000 vartų komplektų bei 10 tūkstančių kamuolių. Daugiau informacijos – LFF.lt, ronaldo.lt.

Šaltinis : http://www.sekunde.lt/sportas/futbolo-bendruomenems-solidi-parama/

              

Foto šaltinis : http://www.sekunde.lt/sportas/futbolo-bendruomenems-solidi-parama/