Close

Futbolo turnyrą Rokiškyje laimėjo Biržų „Širvėna”

2014m. gruodžio 27 d. baigėsi paskutinis 2014 m. futbolo turnyras Rokiškyje.

Penkios komandos toliau tęsė kovą dėl Rokiškio FK taurės. SK Rėkliai nepaliko vilčių Rokiškio „Romuvos” komandai laimėdami 11-4. Rokiškio FK varžybose su „Širvėnos” futbolininkais varžovų atakas stabdė iki 2 kėlinio vidurio vėliau jėgų pritrųko. Pergalė rezultatu 4-1 šventė Biržų „Širvėna”. Kupiškėnams buvo būtina pergalė prieš „Romuvą” ir ji buvo pasiekta minimaliu skirtumu 5-4. SK Rėkliai ir Biržų „Širvėna” sprendė kam atiteks 1 vieta. Panevėžiečiams buvo būtina pergalė, tačiau biržiečiai surengė įvarčių fiestą ir jau pirmo kėlinio viduryje pirmavo 6-0. Solidžiu žaidimu išsiskyė Rokas Stanulevičius pripažintas geriausiu šio turnyro žaidėju, beja antrus metus iš eilės. Galutinė „Širvėnos” pergalė rezultatu 9-2. Varžybose tarp FC Narjantos ir Rokiškio FK kova vyko iki paskutinės sekundės. Minimalią pergalę 2-1 iškovojo svečiai. Jiems jos neužteko, kad užlipti ant nugalėtojų pakylos.

Galutinė komandų rikiuotė

Komanda                         įvarčiai                      taškai            vieta

1. Biržų „Širvėna”                    27-6                         12                  I

2. SK Rėkliai (Panevėžys)         22-21                         6                  II

3. Rokiškio FK                        14-15                         6                  III

4. FC Narjanta (Kupiškis)         13-20                          6                  IV

5. Romuva (Rokiškis)              15-29                          0                  V