Close

Iš Utenos – su nugalėtojų ir 3-iosios vietos taurėmis

Praėjusį savaitgalį Utenoje vyko 2007-aisiais gimusių berniukų tarptautinis mažojo futbolo turnyras „Utenis Cup–2015“. Šiame turnyre dalyvavo ir dvi trenerio Albino Radeckos treniruojamos Panevėžio futbolo akademijos komandos.

Iš viso turnyre dalyvavo 6 komandos: Utenos KKSC, Vilniaus FM „Žaibas“, FK „Marupe“ (Latvija), Ašmenos „Fair Play“ (Baltarusija), Panevėžio FA-1 ir Panevėžio FA-2.

Turnyras vyko rato sistema, po to buvo žaidžiamos papildomos finalinės varžybos dėl galutinių vietų turnyre. Vaikai žaidė po vieną kėlinį 20 minučių. Pirmą ir antrą vietas užėmusios komandos susitiko finale dėl turnyro nugalėtojų vardo, o trečią ir ketvirtą vietas užėmusios ekipos žaidė „mažajame“ finale dėl 3-4 vietų.

Abi panevėžiečių komandos neliko be apdovanojimų. PFA-2 2:0 įveikė Utenos ekipą, 1:0 pranoko Vilniaus „Žaibo“ futbolininkus, 0:0 sužaidė su FK „Marupe“ bei patyrė pralaimėjimą 0:1 Baltarusijos komandai bei 0:2 nusileido PFA-1 ekipai.

Panevėžio antroji ekipa užėmė trečią vietą ir kovoje dėl bronzos medalių susitiko su Vilniaus FM „Žaibas“ futbolininkais. Mačas baigėsi rezultatu 0:0, o po baudinių serijos 3:1 nugalėjo panevėžiečiai, kurie po pergalės kėlė į viršų 3-iosios vietos taurę. Medaliais pasipuošė Adas Jasiūnas, Airidas Šaltys, Domantas Labanauskas, Eimantas Žižiūnas, Rokas Kulbis, Matas Jonevičius, Benas Kavaliūnas, Augustas Gedžiūnas, Domantas Katkevičius, Lukas Armonas, Kajus Puzinas, Pijus Sadauskas.

Dar sėkmingiau pasirodė Panevėžio FA-1 ekipa, kuri grupės varžybose pasiekė visas pergales: Uteniškiai įveikti 3:0, Vilniaus „Žaibas“ – 4:1, latviai – 3:2.

Pirmoji panevėžiečių komanda finale dėl nugalėtojų vardo kovojo su baltarusių Ašmenos „Fair Play“ komanda, kurią grupės varžybose pranoko 6:0. Baltarusijos futbolininkai neprilygo PFA-1 jauniesiems futbolininkams ir pralaimėjo 1:5. Turnyro nugalėtojais tapo Ignas Lukoševičius, Matas Dilys, Isaakas Arrizabalaga, Arminas Astafejevas, Daivaras Zigmantas, Matas Pušnys, Aronas Šlikas, Majus Žižys, Augustas Butkus, Armandas Bunys, Gabrielius Likša. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas M. Pušnys. Abi Panevėžio futbolo ekipas treniruoja Albinas Radeckas.