Close

Kalėdinė „Mero“ taurė iškeliavo į Joniškį.

Šeštadienį Panevėžyje vyko kalėdinis salės futbolo turnyras „Mero“ taurė, kurį kartu organizavo: Panevėžio apskrities futbolo federacija, Panevėžio miesto savivaldybė, Panevėžio futbolo akademija ir kūno kultūros ir sporto centras.

Šiais metais turnyre dalyvavo penkiolika komandų(PSSK „Atomas“, FK „Fokusas“, SK „STOP“, „Hetrikas“,“FK 2000“, „Duokim garo“, FK „Sportidus“, „Šiandien plotas“, „Baltic – Flora Express“, Joniškio SC-SANED, „Spartakas, FK „Ekrano senjorai“, „Uliūnai“, „FK Orfa“ ir „Šaltinis“), nors komandų skaičius lyginant su ankstesniais kalėdiniais turnyrais nebuvo didelis, tačiau dėl turnyro pajėgumo abejonių nekilo niekam.

Po aštuntfinalio kovų iš turnyro teko pasitraukti „Fokusui“, SK „STOP“, „Duokim garo“, FK „Sportidus“, „Spartakui“, „Uliūnams“ ir „Šaltiniui“. Ketvirtfinalyje pirmose rungtynėse susitiko PSSK „Atomas“ prieš „Hetriką“. Pagrindinis laikas nugalėtojo neišaiškino, todėl kuri komanda keliaus toliau sprendėsi baudinių serijoje. Po įtemptos baudinių serijos ir puikaus „Hetriko“ vartininkės Aušros Klevečkaitės  pasirodymo PSSK „Atomui“ teko nuryti skaudžią piliulę ir į pusfinalį praleisti būtent „Hetriko“ ekipą. Antrajame ketvirtfinalyje ginklus surėmė „FK 2000“ ir svečiai iš Ukmergės „Šiandien plotas“, daug nervų kainavusiose rungtynėse pergalę iškovojo „FK 2000“ rezultatu – 6:2. Trečiose rungtynėse Joniškio SC-Saned susitiko su „Baltic –  Flora Express“ , panevėžiečiai turėjo pripažinti svečių pranašumą rezultatu 7:3. Paskutinė ketvirtfinalio dvikova vyko tarp „Ekrano senjorų“ ir „FK Orfos“, ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį turėję „Ekrano senjorai“  sausu rezultatu – 4:0 įveikė „FK Orfa“ pateko į pusfinalį.

Abu pusfinaliai neapsiėjo be baudinių serijos. Pirmajame pusfinalyje „FK 2000“ po labai įtemptos baudinių serijos 12:11 turėjo pripažinti „Hetriko“ pranašumą ir praleisti juos į finalą. Antrajame pusfinalyje baudinių serija tarp Joniškio SC-SANED ir „Ekrano senjorų“ buvo kiek trumpesnė, rezultatu  6:5 kelialapį į finalą iškovojo svečiai iš Joniškio.

Didžiajame turnyro finale Joniškio SC-SANED vedama Aivaro Bagočiaus ir Arūno Šteino įveikė „Hetriko“ komandą rezultatu – 3:0 ir tapo šio kalėdinio turnyro čempionais.

Po turnyro Panevėžio vicemeras Aleksas Varna, sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis ir PAFF prezidentas Darius Butkus kiekvienai komandai įteikė po futbolo kamuolį. Taip pat buvo išrinkti ir apdovanoti geriausi turnyro žaidėjai. Vartininkė: Aušra Klevečkaitė „Hetrikas“, gynėjas Arūnas Šteinas „Joniškio SC-SANED“ ir puolėjas Aivaras Bagočius „Joniškio SC-SANED“.