Close

Kalėdiniame turnyre nugalėjo “Baltic – Flora Express”

Gruodžio 15-ą dieną PAFF organizavo kasmetinį kalėdinį futbolo turnyrą.

Šiais metais kalėdiniame turnyre dalyvavo 16 komandų: „FK 2004“, „Fokusas“, „Širvena“, „Uliūnai“, „SK STOP“, „Senjorai“, „Odinio kamuolio meistrai“, „FK 2000“, „FK Drąsutis-Komex“, „Hetrikas“, „Žebenkštis“ (Klaipėda), „Baltic – Flora Express“, „Šnd Plotas“(Ukmergė), FK „Aukštaitija“, „FA 2001“ ir „FM 85/86“.

Turnyre netruko ir puikiai futbolo bendruomenei pažįstamų veidų. „FM 85/86“ komandą sudarė praeityje Ekrano komandai atstovavę žaidėjai: D.Gleveckas, M.Savėnas, G.Tomkevičius, T.Markevičius ir kiti, taip pat svečių iš Klaipėdos gretose atstovavo M.Papšys.Tačiau tiek FM „85/86“ tiek klaipėdiečių „Žebenkštis“ komanda iš turnyro pasitraukė jau po pirmų rungtynių. FM „85/86“ neatsilaikė prieš FA 2001 vaikinus, o „Žebenkštis“ nusileido „Baltic –  Flora Express“ ekipai, kuri kaip paaiškėjo vėliau, tapo kalėdinio turnyro čempionais. Finalinėje dvikovoje „Baltic – Flora Express“ susitiko su „Senjorais“, kurie kovojo iki finalo įveikė „STOP“, „Odinio kamuolio meistrus“ ir „Fokuso“ futbolininkus.  „Baltic – Flora Express“ kelyje iki finalo parklupdė jau anksčiau minėtus „Žebenkšties“ futbolininkus, FK „Drąsutis-Komex“ ir FA „2001“ komandas. Finale dviejų įvarčių santykių „Baltic – Flora Express“ nugalėjo „Senjorus“ rezultatu 3:1 ir tapo šio kalėdinio turnyro čempionais.

Čempionais tapo: Tomas Ligeika, Donatas Domasevičius, Karolis Kazokaitis, Giedrius Kvedaras, Linas Petkevičius, Marius Ligeika, Saimonas Roicevičius.

Apdovanojimų metu kiekvienai komandai dalyvei buvo įteiktas futbolo kamuolys ir apdovanoti šio turnyro čempionai „Baltic –Flora Express“.