Close

Liepos 20-ąją dieną įvyko antrasis šios vasaros „Susitikime penktadienį“ 3×3 futbolo turnyras.

Liepos 20-ąją dieną vyko antrasis šios vasaros „Susitikime penktadienį“ turnyras. Šį kartą turnyras didelę dalyvių gausa pasigirti negali, turnyre dalyvavo keturios komandos: „Šeduva“, „Uliūnai“, „PFA Merginos“ ir „Liverpool“. Komandos sužaidė po du tarpusavio susitikimus po kurių paaiškėjo kokias vietas užims komandos.

Prasidėjus turnyrui daugelį nustebino greitas ir ganėtinai techniškas „Šeduvos“ žaidimas. „Šeduvos“ futbolininkai sugebėjo palaužti „Uliūnus“ tačiau vėliau buvo sužaista lygiosiomis su „PFA Merginomis“ ir „Liverpool“, bet tai nesutrukdė jiems po pirmojo rato užimti antąją vietą. Nors „Uliūnai“ pralaimėjo „Šeduvai“,tačiau dvi pergalės leido po pirmojo rato jiems pakilti į pirmąją vietą. Atitinkamai „Liverpool“ futbolininkai įveikė „PFA Merginas“ ir lygiosiomis sužaidę su „Šeduva“ liko treti, o „PFA Merginos“ iškovojusios vieną tašką ketvirtos.

Antrajame rate „Uliūnai“ susitvarke su visais varžovais ir iškovojo tris pergales, tai lėmė, kad jie tapo šio turnyro čempionais. Nors „Šeduva“ antrajame rate sugebėjo iškovoti dvi pergales, tačiau juos nubaudė „Uliūnai“ ir tai lėmė jų antrąją vietą šiame turnyre. Trečiąją vietą iškovojo „Liverpool“, kurie antrame ture iškovojo tik vieną pergalę prieš „PFA Merginas“, o ketvirtos liko „PFA Merginos“ antrame ture neiškovojusios nei taško.