Close

Lietuvos U-19 rinktinė – 2015 m. Baltijos taurės čempionė

Lietuvos vaikinų (iki 19 metų, gimę 1997 m. ir jaunesni žaidėjai ) rinktinė pelnė lygiąsias 1:1 su suomiais ir po penkių metų pertraukos iškovojo Baltijos taurės trofėjų. Auksinės vertės įvartį 58 minutę pelnė Donatas Konikas.

Mūsiškiai po pergalių prieš estus ir latvius surinko 6 taškus, o 4 taškus turėjusius suomius tenkino tiktai pergalė prieš lietuvius. Suomiai pirmieji pelnė įvartį 12 minutę, tačiau lietuviai valingai kovojo toliau. Dovydas Virkšas 25 minutę atliko netikslų smūgį šalia vartų, o 32 minutę progą pasižymėti susikūrė Aurimas Jurgelevičius.

Antrajame kėlinyje abi komandos demontravo apylygį žaidimą ir progas, tačiau sėkmė lydėjo mūsiškius. 58 minutę Romualdo Blaževičiaus perduotą kamuolį Donatas Konikas galva pasiuntė į vartus ir išlygino rezultatą. Įvarčio autorius su komandos draugais išsaugojo naudingą rezultatą. Po finalinio teisėjo švilpuko žaidėjųdžiaugsmui iškėlus Taurę nebuvo ribų.

Rungtynių statistika

Lietuva U-19 – Suomija U-19 1:1 (0:1)
Vyru stadionas, 32 žiūrovai
Teisėjas – M. Liiva (Estija)
Įvarčiai: 57 min. Donatas Konikas (Lietuva U-19); 13 min. Aleksis Lehtonen (Suomija U-19)
Įspėjimai: 53 min. Klaidas Janonis, 60 min. Deividas Šešplaukis, 89 min. Julius Momkus, 90+3 min. Giedrius Matulevičius (Lietuva U-19); 90 min.

Lietuvos vaikinų U-19 rinktinės startinė sudėtis: Ignas Driomovas (46 min. Marius Adamonis), Ričardas Šveikauskas, Erlandas Juška, Tautvydas Bracevičius, Romualdas Blaževičius, Giedrius Matulevičius, Klaidas Janonis, Dovydas Virkšas (46 min. Lukas Valvonis), Martynas Vasiliauskas, Deividas Šešplaukis (71 min. Julius Momkus (89 min. Paulius Obolevičius)), Aurimas Jurgelevičius.