Close

Meras priėmė Lietuvos futbolo federacijos vadovus

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas priėmė Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentą Julių Kvedarą ir generalinį direktorių Edviną Eimontą

 

Susitikime, kuriame dalyvavo Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentas Virginijus Baltušnikas, Panevėžio futbolo akademijos direktorius Darius Butkus, treneris Virginijus Liubšys, aptartos miesto futbolo perspektyvos. 
LFF prezidentas J. Kvedaras pasidžiaugė, kad buvusi futbolo kalvė Panevėžys dėjo visas pastangas, kad neišnyktų iš futbolo žemėlapio, įkurdamas naują klubą, ginantį miesto garbę šalies lygoje.  
Padedant tarptautiniams partneriams LFF daug dėmesio skiria futbolo infrastruktūros plėtrai ir rengiasi įgyvendinti programą, kad futbolas taptų populiariausia sporto šaka Lietuvoje. 
Meras pasidžiaugė, kad Panevėžys gali tikėtis LFF dovanos – standartinių matmenų dirbtinės dangos futbolo aikštės, kelių vaikų žaidimo aikštelių lopšeliuose-darželiuose, vartų ir futbolo kamuolių.
„Lietuvos futbolo federacija pasiryžusi remti futbolo gyvavimą Panevėžyje. Dėkojame jiems už iniciatyvą ir esame pasiryžę dėti visas pastangas bendriems planams įgyvendinti bei sukurti kuo palankesnę aplinką futbolui ir jaunosios žaidėjų kartos augimui“, – sako meras Rytis Račkauskas.
LFF, rengdama ir koordinuodama įvairius masinio futbolo projektus, siekia populiarinti šią sporto šaką tarp vyrų ir moterų, įvairaus amžiaus bei fizinio pajėgumo žmonių. Ypatingas dėmesys skiriamas vaikų, kurie nelanko futbolo treniruočių, ir neįgaliųjų užimtumui. Masinio futbolo projektai rengiami visoje Lietuvoje, bendradarbiaujama su švietimo ir ugdymo įstaigomis.

Ryšių su visuomene skyrius

Informacija: www.panevezys.lt