Close

Merginos mėgsta žaisti futbolą

Panevėžio futbolo akademijos futbolo turnyrų maratone įsiterpė ir merginų turnyras , kuris vyko 2012 m.gruodžio 9 dieną. Vienos dienos turnyre dalyvavo komandos iš Alytaus, Vilniaus, Kauno, Ukmergės,Dusetų ir Panevėžio.

7 komandos sužaidė rato sistema – kiekviena su kiekviena ir išsiaiškino turnyro nugalėtojas bei prizininkes.

Visą dieną rungtyniaudamos merginos parodė , kad futbolas joms nesvetimas ir kamuolio valdymo paslapčių yra įvaidžiusios nemažą arsenalą. Vis dėlto turnyro šeimininkės, Panevėžio futbolo akademijos sportininkės, buvo nesvetingos ir nugalėjusios visas varžoves iškovojo I – ąją vietą. Antros tapo Dusetų futbolininkės, III – Alytus, IV – Vilnius, V – Kaunas 1, VI – Ukmergė, VII – Kaunas 2 komanda.

Panevėžio komandai atstovavo : Gabrielė Vitovskytė, Gabrielė Breimelytė, Armantė Luomanaitė, Raminta Katinaitė, Anika Kižaitė, Aušra Klevečkaitė, Rugilė Šimoliūnaitė, Paulina Rulytė, Austina Daunaravičiūtė, Eglė Mulvinaitė, Kornelija Liaudanskaitė, Klaudija Jablonskytė, Greta Stepanavičiūtė, Marija Galkina, Vismantė Čereškaitė.

Komandą treniruoja treneris Juozas Aleksa.

Geriausia turnyro puolėja – Liucija Vaitukaitytė (Dusetos)

Geriausia turnyro gynėja – Gabrielė Vitovskytė (Panevėžys)

Geriausia turnyro vartininkė – Ilona Birgėlaitė (Kaunas)

Turnyro nugalėtoja ir prizininkės buvo apdovanotos gražuolėmis taurėmis ir medaliais. Komandos dalyvės apdovanotos atminmo diplomais. Geriausios turnyro žaidėjos išskirtiniais prizais.

Turnyro organizatoriai labai norėtų padėkoti Anatolijui Vitovskiui ir Aidui Vomenui už pagalbą rengiant merginų mažajį futbolo turnyrą.