Close

Naktinis turnyras

2015 m. rugpjūčio mėn. 29 – 30 d. nuo 22.00 val. Iki 6.00 val. Panevėžio miesto PFA stadione vyko „Naktinis“ futbolo 8×8 turnyras „Hummel“ taurei laimėti. Turnyrą organizavo Panevėžio apskrities futbolo federacija, Lietuvos futbolo federacija, Panevėžio futbolo akademija ir Panevėžio triatlono klubas.

 Prizus komandoms skyrė Lietuvos futbolo federacija, kuri kiekvieną komandą dalyvę apdovanojo futbolo kamuoliu, o firma „Hummel“ atminimo taures ir medalius komandoms prizininkėms, bei asmeninius prizus geriausiems komandų ir turnyro žaidėjams.

„Naktiniame“ futbole dalyvavo net 18 komandų. Turnyrą pradėjo FK „Panevėžys“ šokėjų pasirodymas po kurio sekė įnirtingos ir emocingos kovos. Daugiausia komandų buvo iš Panevėžio ir Panevėžio rajono, kelios atvažiavo iš Ukmergės. Turnyre taip pat dalyvavo ir merginų komanda, kuri demonstravo grąžų ir brandų žaidimą. Komandos buvo suskirstytos i keturis pogrupius kuriuose sužaidė vieno rato sistema. Dėl čempiono vardo kovėsi pirmąsias vietas grupėse užėmusios komandos.

Turnyro čempionais tapo SK“ Rėklių“ komada. Antri – FK „Baltija“. Trečia vietą turnyre užėmė FK „Aukštaitijos akmenys“ , ketvirti liko FK „Orfa“ komanda.

Galutinė turnyrinė lentelė (vieta, komanda, žaista rungtynių, įmuštų ir praleistų įvarčių santykis, taškai):

  1. SK „Rėkliai“                                        4              3 – 0       1
  2. FK “Baltija                                          4              7- 1         2
  3. FK “Aukštaitijos akmenys“             4              6 – 7       3
  4. FK „Orfa“                                           4              5 – 7       4

 

Geriausi 1 – 4 vietos žaidėjais išrinkti : A. Meškinis SK „Rėkliai“, T. Švelna FK „Baltija“, T. Markevičius FK „Aukštaitijos akmenys“, D.Kulišauskas FK „Orfa“

Geriausiu turnyro žaidėju išrinktas T. Salamanavičius, o geriausiu vartininku M. Adamonis.

Tuo pačiu metu Panevėžyje vyko ir pasaulio dvigubo ultratriatlono „RYO“ taurės varžybos. „Naktinis „ futbolas ir ultratriatlonas buvo įspūdingas ir nepaprastas reginys panevėžiečiams ir miesto svečiams.

Panevėžio apskrities futbolo federacija ir Panevėžio futbolo akademija dėkingi Lietuvos futbolo federacijai, sportinės aprangos firmai „Hummel“, kurie įsteigė prizus ir padėjo pravesti labai sėkmingai įvykusį futbolo turnyrą.