Close

Naujame Panevėžio stadione sužaisti keturi Panevėžio apskrities 8×8 futbolo pirmenybių turai

Su naujojo „Žemynos“ stadiono atidarymu prasidėjo ir naujas Panevėžio apskrities 8×8 futbolo čempionatas, kuriame šiais metais dalyvauja devynios komandos: „Baltic – Flora Express“, Panevėžio seniūnijos SK „Atomas“, FK „Laikas-Orfa“, FK „2000-Ąžuolas“, FK „Fokusas“, SK „STOP“, „Šaltinis“, FK „Uliūnai“ ir „Pirmoji Armada“.

Kadangi pirmenybėse nedalyvauja keletas ankstesniuose sezonuose dalyvavusių komandų, daugelis ekipų šiame sezono ženkliai pasistiprino, o tai tik daro pirmenybes įdomesnes. Ko gero labiausiai su naujų žaidėjų perėjimais nepasisekė „Uliūnams“, kurie turi vieną trumpiausių žaidėjų sąrašų šiame sezone ir negali pasigirti naujokų gausa.

Sužaidus keturis turus pirmoje vietoje su 12 taškų įsitaisė „Baltic – Flora Express“, kurie jau per keturias rungtynes yra pasižymėję net 22 kartus, o kamuolį iš savo vartų tinklo traukė vos 5 kartus. Antroje pozicijoje „Atomas“ su 9 taškais, tačiau jie yra sužaidė vienomis rungtynėmis mažiau, o kitame ture numatomos rungtynės prieš „Baltic – Flora Express“ gali pakoreguoti turnyrinę lentelę. Trečioje pozicijoje „Laikas-Orfa“ ekipa taip pat su devyniais taškais, tačiau jie yra sužaidę keturias rungtynes, trys pergalės ir vienas patirtas pralaimėjimas pirmajame ture FK „2000-Ąžuolas komandai“, kurie yra ketvirtoje pozicijoje su septyniais taškais, pirmuosius du turus ši komanda laimėjo užtikrintai, trečiajame ture minimaliu rezultatu buvo nusileista „Atomo“ ekipai, o ketvirtajame ture sužaista lygiosiomis su „Fokuso“ ekipa, kuri rikiuojasi penktoje pozicijoje su keturiais taškais. Šeštąją ir septintąją vietas dalinasi po tris taškus turinčios „STOP“ ir „Šaltinio“ komandos, tačiau „STOP“ yra sužaidus vienomis rungtynėmis mažiau. Kol kas pirmenybėse dvi komandos nėra iškovojusios nei taško, tai „Uliūnai“ ir „Pirmoji Armada“.

Kitame ture bus žaidžiami keturi susitikimai:
Birželio 13 dieną 19:45 FK „Laikas-Orfa“ prieš SK „STOP ir „Šaltinis“ prieš „Pirmąją Armadą“

Birželio 14 dieną 19:45 FK „2000-Ąžuolas“ prieš FK „Uliūnai“ ir FK „Fokusas“ prieš Panevėžio seniūnijų SK „Atomą“.

Kviečiame atvykti į „Žemynos“ progimnazijos stadioną ir palaikyti ekipas.