Close

Nestandartinis salės futbolo turnyras „Fire ball 2015“ laukia Jūsų komandos!

Ką planuojate veikti šią žiemą? Ar norėtumėte išbandyti savo jėgas, laimėti vertingus prizus ir įdomiai praleisti savaitgalį? Mes turime puikų pasiūlymą Jūsų komandai!

KAS? Kalėdinis salės futbolo turnyras mėgėjams „Fire ball“! Žiūrėkite mūsų promo: http://youtu.be/nOuF2hCR3dk

KUR IR KADA? Šių metų gruodžio 19 ir 20 d. Visagine – jauniausiame Lietuvos mieste, kuriame yra visos šiuolaikiškos pramogos ir patogumai: viešbučiai, restoranai, biliardas, boulingas, diskotekos ir barai.

KODĖL VERTA? „Fire ball“ turnyre Jūsų laukia: nestandartinės 4×4 taisyklės, iki 16 komandų ir 32 rungtynių per dvi dienas, patogus tvarkaraštis Jūsų komandai, „online“ prezentacija, profesionalus ir nepriklausomas teisėjavimas, patogios rūbinės su dušais ir daug kitų privalumų. Rūpestinga organizacinė komanda pasirūpins sukurti tikrą šventinę atmosferą: turnyre dirbs foto ir video operatoriai, vedėjas ir DJ, o tai pat yra ruošiama pramoginė programa, kuri tikrai sudomins ne tik žiūrovus, bet ir futbolininkus.

KIEK KAINUOJA? Šiuo metu siūlome Jums patrauklią nuolaidą dalyvavimui turnyre ir kviečiame registruotis dabar, kaip tai jau padarė komandos iš Visagino, Vilniaus, Panevėžio ir kitų Lietuvos miestų. Nedvejokite ir registruokites artimiausiu laiku, nes artėjant turnyrui nuolaida mažės, o kaina augs!

Ar susidomėjote? Visą reikiamą informaciją galite rasti mūsų tinklalapyje: http://www.yfa.lt/fb

Mes labai laukiame Jūsų komandos!

Sekite paskutines naujienas mūsų Facebook puslapyje: www.facebook.com/futsal.fireball